Betternet

0
1079
Ücretsiz | 10.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Betternet, İnternet’e anonim veya farklı bir IP adresi kullanarak gezinebileceğiniz ve VPN sunucusu uygulamasını kullanarak herhangi bir web sitesini ziyaret etme fırsatını elde edebileceğiniz bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı Sitelere Giriş Yapma Programı

Betternet IP adresinizi değiştirebilen ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın İnternet’te gezinmenize izin veren VPN servis sağlayıcı uygulamasını kullanmak için basit bir uygulamadır. Uygulama, bir VPN sunucusuna bağlanmanızı ve İnternet’te gezinirken IP izleyicilerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Güvenlik duvarı kısıtlamalarını atla

Betternet, belirli bir VPN sunucusuna bağlanmanıza izin verir ve bulunduğunuz yerde aksi halde engellenen web sitelerine sınırsız erişim sağlar. Örneğin, güvenlik nedeniyle okullarda veya kamu kurumlarında engellenen sayfalara erişebilirsiniz.

Geçerli konumunuzla ilgili politik anlaşmalara bağlı olarak uygulama, engellenen web sitelerini veya sayfaları geçmenizi sağlayabilir. YouTube’da herhangi bir videoyu izleyebilir veya sosyal paylaşım ağı web sitelerini engelleyebilir, ayrıca VOIP protokol sınırlamalarını atlayabilirsiniz.

Ayrıca, uygulama IP adresinizi değiştirebildiğinden, Internet Servis Sağlayıcısı veya diğer izleyiciler hakkında endişeleriniz olmadan gezinebilirsiniz. Böylece reklamları, etkinlik izleme veya spam saldırılarını önleyebilirsiniz.

İnternet’te veri koruması

Sponsorlu Bağlantılar

Betternet, verilerinizi koruyabileceği için genel, güvenli olmayan WI-FI hotspot’lara bağlanırken özellikle yararlıdır. Betternet, kullanıcı adınızı, şifrenizi ve başka şekilde herkesin görebileceği şekilde halka açık diğer gizli bilgileri şifreleyebilir.

Betternet, Internet Explorer, Chrome veya Firefox gibi proxy sunucularını destekleyen herhangi bir İnternet tarayıcısı ile çalışabilir. Sunucuya hızlı bir şekilde bağlanmanızı veya bağlantıyı kesmenizi sağlayan minimalist bir arayüze sahip basit bir uygulamadır. Bağlandığınız anda, varsayılan tarayıcınızda yeni IP adresinizi belirten Betternet hizmet web sayfası açılır.

Güvenli bir şekilde İnternet’te gezinin

Betternet, İnternet’te gezinmek için güvenilir bir güvenlik çözümü sunuyor. Uygulama IP’nizi değiştirebilir, verilerinizi şifreleyebilir ve sizi etkinlik izleyicilerinden koruyabilir. Web’e anonim olarak göz atmanızı sağlarken, coğrafi konum veya diğer politikalar nedeniyle engellenen web sitelerine erişmenizi sağlar.

Betternet Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.7.4
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here