Benim Konuşan Tom’um (Android)

0
773
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Benim Konuşan Tom’um uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefon ya da tabletlere ücretsiz olarak indirerek Tom isimli komik kediyi konuşturabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Android için Konuşan Komik Kedi Uygulaması

Benim Konuşan Tom‘um yani diğer adıyla My Talking Tom uygulamasıyla Tom isimli minik ve sevimli kediyi bir nevi elinizde büyütüyorsunuz. Tom ile ilgilenmeniz ve ona vakit ayırmanız gerekmektedir. Tom ise bunun karşılığında sizleri oldukça güldürecek ve eğlendirecektir. Benim Konuşan Tom’um uygulamasının bu denli popüler olmasının sebebi, ona bir şeyler söylediğiniz sizin dediklerinizi komik ses tonuyla tekrar etmesidir.

Tom’u gerçek bir evcil kediniz olarak görüp ona gerçek bir kediye nasıl bakıyorsanız öyle bakmanız gerektiğini söyleyelim. Çünkü Tom’un karnı acıktığında ona yemek vermeniz, sıkıldığında onunla ilgilenmeniz, uykusu geldiğinde uyutmanız ve tuvaleti geldiğinde tuvaletini yaptırmanız gerekir. Uygulamanın içerisinde bulunan çeşitli elbise ve aksesuarlar ile Tom’u giydirebilirsiniz. Tom’un evini zevkinize göre dekore edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benim Konuşan Tom’um uygulaması ile uçak biletleri toplayıp kediyi dünyanın diğer yerlerinde ki kedilerle tanıştırma imkanına sahipsiniz.

Tom ile eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanız onu dürterek, gıdıklayarak, okşayarak nasıl tepkiler vereceğini görebilirsiniz.

Benim Konuşan Tom’um Tanıtım Videosu

Benim Konuşan Tom’um Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here