Baidu Antivirus

0
663
Ücretsiz | 1.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Baidu Antivirus, kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan ayrıca USB ve web tarayıcı korumasını sağlayan sezgisel bir arayüze sahip virüsten koruma programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Baidu Antivirus, zararlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı koruma sunmak üzere tasarlanmış çeşitli araçlar ile birlikte gelen bir antivirüs uygulamasıdır.

Program, gerçek zamanlı koruma sağlayarak, ayrıca kimlik avı ve hacker koruması sağlayarak, sistem güvenliğine zarar verebilecek potansiyel tehditleri tespit etmek ve kaldırmak üzere tasarlandı.

Baidu Antivirus, üç tarama moduna sahiptir: hızlı, eksiksiz veya özel. Tabii ki, ilki bilgisayarınızdan yalnızca bazı yerleri taradığından en hızlısıdır.

Tam mod, en kapsamlı olanıdır, zira her öğenin olası tehditlere karşı taranmasını sağlar. Tarama işleminin sonunda, işi tamamlamak için gereken zaman, tespit edilen veya kaldırılan tehditleri ve taranan öğe sayısını görüntüleyebilirsiniz.

Testlerimiz sırasında, özellikle diskinizde büyük dosyalar varsa tam bir taramanın biraz zaman alabileceğini fark ettik. Ayrıca bilgisayarın genel performansını zorladığını gördük.

Üç koruma modu vardır (hızlı, standart veya sıkı) ve bunların her biri, tehditlerin verimli bir şekilde engellenmesini, ancak sistem kaynakları üzerinde farklı bir etkiye sahip olmasını sağlar.

Baidu Antivirus, otomatik güncelleme seçeneğine sahiptir ve USB koruma (normal veya otomatik mod), “File Shredder” seçeneği için Windows Gezgini entegrasyonu ve tehditleri engellemek için Bulut depolama servislerine hızlı yanıt vererek proaktif savunma sağlar.

Ayrıca, sistem ve USB koruması, web erişimi, tarayıcı ve indirme koruması gibi birkaç tıklama ile etkinleştirilebilen birkaç koruma modu bulunmaktadır. IE, Chrome ve Firefox için destek sunar ve listeye özel bir web tarayıcısı da ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, programı Windows başlangıçta çalıştırabilir, tehdit algılama eylemini tanımlayabilir (öğeleri manuel veya otomatik olarak ele alırsınız veya karantinaya yedekleme dosyaları) bunun yanı sıra dosya uzantılarını, URL’leri veya uygulamaları belirterek dışlama listeleri oluşturabilirsiniz.

Günlük bölümü, tarama işlemleri, algılanan tehditler ve güncelleme ayrıntılarıyla ilgili ayrıntılar sunar ve bilgileri düz bir metin dosyasına aktarabilirsiniz.

Sonuç olarak Baidu Antivirus bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı korunmasını sağlar. Kullanıcı dostu arayüz sayesinde daha az tecrübeli kullanıcıların uygulamayı minimum düzeyde çaba harcayarak kurması ve yapılandırması kolaydır.

Baidu Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.4.3.148966
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here