Babylon

0
955
Deneme | 666.5 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Babylon programını kullanarak Windows işletim sistemli bilgisayarınızın masaüstünde tek tıklamayla çeviri yapın ve kapsamlı bir sözlük koleksiyonunda terim arama sonuçlarını elde edin.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Windows için Yabancı Dil Kolay Çeviri Programı

Bilgisayar kullanıcıları, küçük cümleleri ve kelimeleri çevirmek için çevrimiçi programlara güvenmeyi uygun bulabilirler, ancak daha büyük belgeler, metinler veya web sayfalarının çevirisini yapmak zor olabilir. Bu durumda kapsamlı bir eğitim aracı seti olan Babylon masaüstü programını öneriyoruz.

Tek tıklamayla çeviri modu

Babylon, herhangi bir masaüstü programı ile entegre edilerek anında sözcük çevirisi sunar. Herhangi bir terimi, arama sonuçlarını, kelimeleri, cümleleri, ansiklopedik terimleri, Babylon’un büyük veritabanında tek tıklama ile çevirisini yapabilirsiniz.

Arama işlemleri ve metin okuma

Babylon, çevrimiçi arama yapmanızı veya tüm metni bir dilden diğerine çevirmenizi sağlar. 30’dan fazla farklı dilde sunulan insan sesi özelliği, metinleri veya kelimeleri yüksek sesle okumak için tasarlandığından, doğal telaffuzu öğrenmenize ve uygulamanıza yardımcı oluyor. Programı, para birimi ve diğer birim dönüşümleri gerçekleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Diğer kullanışlı özellikler

Sponsorlu Bağlantılar

Dil tanıma, fiil çekimleri ve zamanların tam listesi, otomatik tamamlama ve öneriler, otomatik yazım denetimi ve prova okuma, belge çevirisi gibi terimlerin tamamı kayıtlı kullanıcılara sunulan üstün özelliklerden sadece bazıları.

Babylon masaüstü programı, fare veya klavye kullanarak kolayca etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Dahası, kullanıcılar yazı tipini ve boyutunu veya pencere konumunu değiştirerek görünümünü özelleştirebilir.

Güçlü ve güvenilir eğitim aracı

Babylon, 15 yılı aşkın tecrübesiyle, kullanıcılarına gelişmiş çeviri yazılımı hizmetleri sunarak tek tıklamayla çeviri yapmalarını sağlıyor. Eş anlamlılar sözlüğü ve sözlük veritabanı, metin okuma aracıyla birlikte güvenilir bir sanal sözlük haline gelir ve tüm belgelerinizi çevirmeye yardımcı olur.

Babylon Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.5.0.18
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here