AVZ Antiviral Toolkit

0
651
Ücretsiz | 9.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

AVZ Antiviral Toolkit isimli bu erişilebilir, kullanımı kolay ve güvenilir zararlı yazılım kaldırma uygulamasıyla çeşitli zararlı yazılımlardan ve reklam yazılımlarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Reklam Yazılımları Temizleme Programı

AVZ Antiviral Toolkit, bilgisayarınızı kusursuz biçimde tutmanıza ve kötü niyetli dosyalara karşı korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birçok araçla birlikte kapsamlı bir güvenlik çözümüdür.

AVZ Antiviral Toolkit, sürücülerinizi tarayabilmesi ve virüsleri, reklam yazılımlarını, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılım bileşenlerini algılayabilmesinin yanı sıra, pek çok mükemmel özelliği barındırmakta ve sanal tehditlerden uzak durmamak neredeyse imkansızdır.

Örneğin AVZ Antiviral Toolkit, çalışan süreçleri kontrol etmenizi sağlayan bir süreç yöneticisine ve ayrıca kayıt defterinde veya sisteminizde saklanan çerezlere bakmak için özel arama araçlarına sahiptir.

Tabii ki, işletim sisteminin yanında açılan programları yönetmek için özel bir işlevin yanı sıra IE uzantılarını ve kontrol paneli uygulamalarını düzenlemek için küçük araçlar da var.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm uygulama, bilgisayarınızda bir sorun olup olmadığını size bildiren tarama işlemine dayanmasına rağmen, AVZ Antiviral Araç Seti bundan çok daha fazlasını sunmalıdır.

Her şey düzgün şekilde giderse bile, AVZ Antiviral Araç Seti’ni başlatmadan önce diğer çalışan işlemleri kapatmanız önerilir. Bilgisayara fazla yüklenmemekle birlikte, uygulama her biti kontrol ettirmek için sürücüler hala taranıyorken bilgisayayarınız üzerinde çalışmamak için denemek en iyisidir.

Sonuç olarak, AVZ Antiviral Araç Seti türünün en iyi araçlarından biridir ve antivirüs çözümleri, güvenlik duvarı ve antispyware araçları artık sizi güvende tutmak için yeterli değildir; bu araçların olması gerekir.

AVZ Antiviral Toolkit Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.46
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here