Avira Total Security Suite

0
592
Deneme Sürümü | 4.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Avira Total Security Suite, bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan hepsi bir arada paketi sayesinde tam antivirüs güvenliği, gizlilik koruması ve sistem optimizasyonunun keyfini çıkarabileceğiniz bir güvenlik programıdır.

Güvenlik ve Koruma Yazılımı

Bilgisayarınızı virüslerden uzak tutmak ve performansını arttırmak için farklı uygulamaları yüklemeniz ve her birini yapılandırmanız gerekir. Avira’nın hepsi bir arada koruma araç seti olan Avira Total Security Suite’i deneyebilirsiniz.

Kapsamlı bir güvenlik paketi

Yapılandırma sürecini atlayamazsanız da, Avira Total Security Suite, aksi halde ayrı olarak yüklemek zorunda kalacağınız üç bağımsız Avira aracını dağıtmanızı kolaylaştırır. Süit, sisteminizin performansını artırmak için bir antivirüs (Avira Free Antivirus, Pro sürümüne yükseltilebilir), Avira Sistem Hızlandırma ve İnternet bağlantınızı anonimleştirmenize yardımcı olmak için Avira Phantom VPN içerir.

Bu araçların her biri, gerçekte indirdiğiniz araç olan Avira Launcher’ı kullanarak yüklenebilir. Başlatıcı, Avira tarafından imzalanan diğer ürünlere de erişebilmeleri için, üç uygulamayı ve bunları dağıtılan tüm aygıtları kurabilir ve yönetebilir.

Tehditleri bilgisayarınızdan uzak tutun

Antivirus, tanımlarını almak için saygın Avira motoruna güvenerek, her türlü tehdide karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Buna ek olarak, tarama yerini (yerel veya çıkarılabilir sürücüler, Windows sistem klasörü, Belgelerim, etkin işlemler vb.) Seçme imkanı sunan çeşitli tarama seçeneklerine sahiptir veya hızlı, eksiksiz veya özel bir analiz tercih etmeniz mümkündür. Avira Free Antivirus ayrıca tarama zamanlaması ve raporlama özellikleri ile birlikte gelir.

Internet güvenliği, kurallarını yapılandırmak için virüsten koruma arabirimi aracılığıyla erişebileceğiniz Windows güvenlik duvarı tarafından sağlanmaktadır.

Sistem performansını izleyin ve geliştirin

Avira System Speedup, bilgisayarınızın performansını değerlendirebilir ve önyükleme süresini azaltmak ve genel performansını artırmak amacıyla bir dizi optimizasyon işlemi yürütebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hız ve enerji tasarrufu arasında uzlaşmak için farklı güç modları arasından seçim yapmanızı sağlar ve dosya ve disk yönetimi (yinelenen bulucu, dosya parçalayıcı, disk birleştiricisi vb.), Kayıt defteri optimizasyonu, ağ yönetimi, yazılım kaldırma araçları için bir bolluk içerir. yedekleme ve kurtarma.

Bir VPN uygulaması kullanarak çevrimiçi kimliğinizi gizleme

Son olarak, Avira Total Security Suite İnternet bağlantısını anonim hale getirebilen ve dolayısıyla çevrimiçi gezinirken kimliğinizi koruyan bir VPN uygulamasını da kapsar. Trafiği bir VPN sunucusu yoluyla yönlendirmek, gerçek kimliğinizin gizlemenize yardımcı olur.

Tam özellikli bir güvenlik paketinin keyfini çıkarın

Avira Total Security Suite, üç farklı Avira ürününü yüklemenizi kolaylaştırır ve bilgisayarınızı korumanıza ve kötü amaçlı yazılım saldırılarını önlemenize yardımcı olan en yeni teknolojileri sunar. Ayrıca, üç ürünü ayrı olarak satın alırken ödeyeceğiniz fiyattan daha düşük bir fiyatla satın alınabilir.

Avira Total Security Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.2.91.10326
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here