Avira SmallBusiness Suite

0
725
Deneme Sürümü | 462 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Avira SmallBusiness Suite, en iyi güvenlik seviyesini sağlayacak hepsi bir arada koruma paketinin yanı sıra e-posta ve İnternet iletişimi güvenliği programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Avira Güvenlik Paketi

Avira SmallBusiness Suite, bilgisayarlar ve sunucular için hepsi bir arada koruma çözümüdür; antivirüs ve antispam modüllerini akıllıca birleştirir; ayrıca e-posta ve İnternet iletişimi için güçlü bir kalkan oluşturur.

Avira SmallBusiness Suite, virüsleri, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını uzak tutmak için gereken her şeyi sağlayarak 100 bilgisayara kadar çalışan şirketleri hedef alıyor.

İnternet trafiğinin gerçek zamanlı izlenmesinden ve yenilikçi bir algılama teknolojisinden yararlanan ürün, orada bulunan küçük ve mikro işletmelerin gereksinimlerine uyar.

En çok göze çarpan şey, gelişmiş motora kıyasla kurulum ve konfigürasyon işleminin azaltılmış karmaşıklık seviyesidir. Ürünün dağıtımı ve yönetimi, algılama ve koruma parametrelerini kişiselleştirmenize yardımcı olacak bir sihirbazlar ve yardımcılar grubu vasıtasıyla basit tutulur.

Sonuç olarak, bakım işlemleri, diğer antivirüs çözümlerinden daha kısa sürede gerçekleştirilebilir, kolay ve sezgisel olacaktır. Tüm ağ, merkezi bir bölüm – Avira Management Console’dan yönetilebilir – aksi halde tamamlanması uzun zaman alacak pek çok işlemi gerçekleştirebilir.

Avira SmallBusiness Suite, AHeAD adı verilen karmaşık bir algılama teknolojisine sahiptir; bu, Gelişmiş Sezgisel Analiz ve Tespit için kısadır. Bu, potansiyel veya bilinmeyen tehditleri ve saldırganları tespit eden ve herhangi bir saldırı girişimini durduran gelişmiş bir koruma sistemidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir diğer önemli modül ise, bilgisayarları manipüle etmek için bilinen kötü niyetli işlemlere karşı koruma sağlayan bir bileşen olan Avira Rootkit Algılama’dır. Şüpheli dosyalar, sisteme girmelerini engelleyen, hemen izole edilmiş bir ortamda karantinaya alınır.

Buna ek olarak, e-postalar ve İnternet iletişimleri sürekli olarak, otomatik olarak veya yöneticilerin tanımladığı kurallara uygun olarak kötü amaçlı yazılım taranacak. Böylece, güvenilir e-posta adreslerinin yanı sıra bazı kelimeler veya cümleler tarama işleminden çıkarılacaktır.

Avira SmallBusiness Suite, 100 bilgisayarı aşmayan şirketler için önerilir. Gelişmiş algılama motorunun yanı sıra spam için güçlü bir kalkanla donatılan, daha sezgisel bir idareye götüren merkezi bir kurulum ve yönetim avantajından yararlanıyor.

Avira SmallBusiness Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.7.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here