Avira Server Security

0
486
Deneme Sürümü | 198.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Avira Server Security Windows sunucuları için bir güvenlik yazılımı çözümü olup istemsiz kötü amaçlı yazılım tespitini ve virüs kaldırmayı sağlar, sistem kaynakları üzerinde düşük bir etki yaratır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Windows Sunucuları için Güvenlik Programı

Avira Server Security, Windows sunucunuza sanal tehditlere karşı koruma sağlayabilen bir antivirüs ve anti-malware güvenlik paketidir.

Programın, ekspres veya özel modda (ileri düzey kullanıcılar için önerilir) yüklenmesi kolaydır ve arayüz standarttır. Herhangi bir kullanıcının Avira Server Security’yi kullanması kolay olmalı, ancak inceleyebileceğiniz bir Yardım Konuları bölümü de bulunmaktadır.

Kullanıcı hesabınızı seçtikten sonra, gerçek zamanlı koruma, son tam sistem taraması, son güncelleme, istatistikler ve uyarılar da dahil olmak üzere Avira’nın geçerli durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Tarama, yerel sürücüler, çıkarılabilir sürücüler, Windows sistem dizini, Belgelerim, etkin işlem üzerinde yapılabilir veya klasörleri el ile seçebilir ve sistemin tamamını tarayabilir.

Bir tarama modu seçtikten sonra, ilerleme durumunu Zamanlayıcı bölümünde görebilirsiniz. Örneğin, aynı anda iki farklı tarama seçerseniz, Zamanlayıcı hemen başlayacak, diğeri hemen başlayabilir veya daha sonra başlayabilir. Burada, tarama işini – iş adı ve açıklaması, işin türü, kullanılabilir profiller ve saati de düzenleyebilirsiniz.

Raporlar bölümü, sonuçları tarayabileceğiniz, taramanın bir şey alıp almadığı veya güncelleme başarılı olup olmadığıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir tarama işinin tamamlanması gerçekten çok zaman alır, özellikle de tam bir sistem taramayı seçtiyseniz. Virüs bulaşmış dosyalar silinebilir, karantinaya taşınabilir, yeniden adlandırılabilir veya onarılabilir.

AntiVir Server aracı, Windows sunucusunu virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı savunma işine sahiptir; Sunucu Konsolu, sunucularınızı korumak ve yönetmek için kullanılabilir.

Avira Server Security, virüslere karşı etkili bir araçtır, ancak bazen tepki süresi o kadar da iyi değildir. Ancak kesinlikle dikkate alınmaya değer güvenilir bir güvenlik uygulamasıdır.

Avira Server Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 14.0.15.87
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2008 R2 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here