Avira PC Cleaner

0
537
Ücretsiz | 2.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Avira PC Cleaner, kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınıza bulaşabilecek ikinci bir savunma hattı olarak kullanılabilen güvenilir ve kullanıcı dostu bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

Bilgisayarınıza etkili bir güvenlik ürününün yüklenmesi, bilgisayarınızın casus yazılımlar, virüsler, rootkitler, reklam yazılımları veya solucanlar gibi her türlü kötü amaçlı yazılım bileşenine bulaşmadığından emin olmak için şarttır. Bununla birlikte, Avira PC Cleaner gibi daha fazla korumayı sağlayacak ek uygulamalara da güvenebilirsiniz.

Yardımcı program aslında bilgisayarınıza kurulmaz, bu da sürücülere veya gerçek zamanlı koruma sağlamasına izin verecek özel hizmetleri kullanmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, PC’nize virüs bulaştığından şüphelenince ve geçerli antivirüs çözümü yanlış bir şey tespit etmediğinde onu açabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Avira PC Cleaner’ı çalıştırdıktan sonra gerekli tüm dosyaları geçici bir klasöre indirecek ve aynı zamanda uygulamayı başlatmak için masaüstünüze iki simge ekleyecek ve PC’den kaldırmak için iki simge eklenecektir.

Avira PC Cleaner, ihtiyaç duyduğunuzda sisteminizin hızlı veya tam bir taramasını başlatmanızı sağlar, tamamının tamamlanması daha uzun sürer, bu nedenle yalnızca yedeklenmesi çok zamanınız olduğunda seçilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ana bilgisayarın durumuna bağlı olarak, şüpheli dosyalar görüntülenir, böylece bunları bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, Avira PC Cleaner’ı USB cihazınıza kopyalayabilirsiniz, böylece kolaylıkla yanınızda taşıyabilir ve kullandığınız bilgisayardan bağımsız olarak başlatabilirsiniz (ikinci bir savunma hattı olarak kullanılması gerektiğinden bu uygulama sorunsuz bir şekilde çalışır).

Sonuç olarak Avira PC Cleaner, bilgisayarlarında daha fazla güvenlik isteyen tüm kullanıcılara yardımcı olabilir, ancak tam teşekküllü bir virüsten koruma aracı yerine kullanılmamalıdır.

Avira PC Cleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 13.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here