Avira Optimization Suite

0
640
Deneme Sürümü | 4.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Avira Optimization Suite, güçlü bir antivirüs ve bir sistem optimizasyon programını bir araya getiren yazılım paketidir, bu program sayesinde bilgisayarınızın performansını artırabilir ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs ve Sistem Optimizasyon Programı

Avira, bilgisayarınızı korumak için güçlü bir tarama motoru kullanan ürünlerle güvenlik yazılımı piyasasındaki en büyük yazılımlardan biridir. Güvenlik araçlarının yanı sıra Avira, bir sistemi hatalar için tarayabilir ve genel performansını artıracak yazılım çözümleri sunarak performans optimizasyonuna odaklanır. Avira Optimizasyon Paketi, her iki kategorideki ürünleri bir araya getirerek bilgisayarı korumak ve hızını artırmak için birlikte çalışan Avira Antivirus Pro ve Avira System Speedup’u bir araya getiriyor.

Yüklü uygulamaları ve tüm cihazlarınızı yönetme

Avira Optimizasyon Paketi, kullanıcıların kurulu uygulamaları başlatmasına, tüm cihazlarını yönetmesine ve ek Avira ürünlerini indirmesine olanak tanıyan basit bir ürün yönetim platformu olan Avira Connect aracını kullanıyor. Bu nedenle, hem Avira Antivirus Pro’yu hem de Avira System Speedup’ı sayfa menüsünden veya Avira Connect’in ana penceresinden açabilirsiniz.

PC’yi korumak için güçlü bir antivirüs

Avira Antivirus Pro, Avira Optimizasyon Paketi’nin iki ana parçasından biridir. Gerçek zamanlı koruma sağlar; böylece bilgisayarlarınıza herhangi bir tehdit gelmediğinden emin olabilirsiniz. Özel taramalar da mevcuttur, böylece kullanıcılar virüs bulaştığından şüpheleniyorsa, bilgisayarlarındaki herhangi bir klasörü analiz edebilir.

Buna ek olarak, potansiyel olarak tehlikeli içeriği tespit etmek için güvenlik duvarı, web ve e-posta koruması, tarama URL’leri ve alınan e-posta mesajları içerir. Entegre zamanlayıcı sayesinde periyodik taramaları yapılandırabilir ve raporlar oluşturabilirsiniz.

Sistem performansını artırın

Sponsorlu Bağlantılar

Avira’nın Sistem Hızlı Gücü, diğer bileşene ilerledikçe kullanıcıların sistemin durumunu değerlendirip performansını optimize etmek için harekete geçmelerini sağlar. Bunu yapmak için önemsiz dosyaları ve bilgisayarın hızını etkileyecek kayıt defteri hatalarını kaldırır.

Üstelik, bir önyükleme iyileştirici içerir ve bu da bilgisayarın başlatılması için gereken süreyi azaltır yani hızlı açılmasını sağlar. Kullanıcıların dosya yönetmelerine, sabit disk sürücülerini bir araya getirmelerine, sistemi teşhis etmelerine, süreçleri ve hizmetleri yönetmelerine dair pek çok ek araç bulunmaktadır.

Tek bir pakette antivirüs ve sistem optimizasyonu

Avira Optimizasyon Paketi, tek bir üründe maksimum performans ve nihai antivirüs koruması sağlayan ve böylece kullanıcıların iki uygulamayı ayrı ayrı indirmesini engel olan bir programdır.

Avira Optimization Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.2.91.10326
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here