Avira Internet Security Suite

0
567
Deneme Sürümü | 4.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Avira Internet Security Suite, tüm bilgisayarlar için tek bir pakette antivirüs koruması ve gelişmiş optimizasyon araçlarını barındıran ve korumaya hazır aynı zamanda PC’nizi hızlandırmaya yarayan bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılımları Önleme Programı

Avira Internet Security Suite, Avira’nın virüsler, Truva atları, casus yazılımlar ve reklam yazılımları da dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli yazılımı savuşturan güvenlik çözümünü temsil eder.

Bu, Antivirus Pro’nun üstesinden gelen ve Total Protection Suite’in önündeki bir sürümüdür. 2016 sürümü, web üzerinde erişilebilen merkezi bir kullanıcı arayüzünden tüm desteklenen cihazları yönetmek için destek getiriyor.

Özelleştirilebilir kurulum paketi

Tam paket, web tarayıcılarına, dosya indirmelerine, e-posta eklerine ve çevrimiçi alışverişe ayrılmış bir antivirüs motoru ve koruma modülleri içerir.

Kurulum prosedürü uzun sürüyor. Antivirus Pro bileşeni zorunlu iken, kalan bileşenler isteğe bağlıdır, bu nedenle kurulumdan çıkarılabilirler: virüs bulaşmış web sitelerini ve izleme etkinliğini engelleyen bir tarayıcı uzantısı, kaybolan veya çalınan akıllı cihazlarınızı bulmanıza yardımcı olan bir hırsızlık önleme modülü E-postalarınız üçüncü taraf güvenlik ihlallerinde sızdırılmışsa sizi uyaran bir kimlik koruması gibi. İsteğe bağlı araçlar daha sonra takılabilir.

Tek tıklamayla etkinleştirme ile kullanışlı arayüzü

Tüm güvenlik bileşenlerini farklı sekmelere ayıran kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzüyle sarılmış olan her modül, genel bakış bölümünde tek bir tıklamayla devre dışı bırakılabilir ve yeniden etkinleştirilebilir: gerçek zamanlı koruma, güvenlik duvarı, web ve posta koruması, güvenli tarama (gerektirir) Başka bir yükleme) ve oyun modu (tam ekranlı diğer uygulamalarla çalışırken bildirimleri devre dışı bırakmak için).

Çeşitli tarama modları ve yapılandırma ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Avira, kullanıcının tercihlerine ve aramayı bitirmek için beklemek için harcamaya istekli zamana bağlı olarak yerel sürücüler veya tüm diskler, çıkarılabilir ve ağ konumları, yalnızca etkin işlemler, Belgelerim vb. Özelliklerini görebilir. Tarama davranışı ilerledikçe, kullanıcılara dikkate alması gereken dosya uzantıları, ana önyükleme sektörleri, Windows kayıt defteri, sembolik bağlantılar, istisnalar ve tarayıcı öncelik seviyesi gibi pek çok seçenek sunuluyor.

PC güvenliğini artırmak için ek araçlar

Avira Internet Security Suite, kullanıcıların dosyaları şifrelemesine ve diğer kişilerin özel bilgilere erişmesini engellemesine olanak tanıyan bir araçla birlikte alanı boşaltmak için önemsiz verileri kaldıran bir bileşen de içerir. Özel bir modül ebeveynlerin, Facebook’daki çocuklarının aktivitelerini şüpheli web sitelerinden korumak için izlemesine yardımcı olurken, posta koruma bileşeni varsayılan istemci aracılığıyla gönderilen ve alınan mesajları tehlikeli olanları ayıklamak için değerlendirir.

Performans ve sonuç

Avira kötü amaçlı yazılım tespiti, tarama hızı, gerçek zamanlı tepki süresi ve bellek kullanımı açısından çok iyi sonuçlar verir. Ayrıca, PC gizliliğini sağlamak için ilave güvenlik önlemlerini de dikkate alarak, Avira Internet Security Suite, en azından kullanıcılar tarafından test edilmesi gereken mükemmel bir çok yönlü koruma çözümü olarak ortaya çıkıyor.

Avira Internet Security Suite Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.0.28.28
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here