Avira Boot Sector Repair Tool

0
665
Ücretsiz | 3.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Avira Boot Sector Repair Tool, virüs bulaşmış tüm dosyaları kaldırarak önyükleme sistemini taramanıza ve temizlemenize olanak tanıyan pratik, kullanışlı ve etkili bir antivirüs yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Avira Öyükleme Aracı

Avira Boot Sector Repair Tool programının ana amacı, önyükleme sektörünüzü taramak ve temizlemek ve sisteminizi kötü amaçlı yazılımlara karşı korumaktır.  Güvenilir ve kolay anlaşılır bir yazılım çözümüdür.

Günümüzde İnternet’e bağlanmak, bilgisayar korsanlarının sisteminize nasıl sızacağını ve sizi veya işletmenizi tehlikeye atabilecek önemli belgeleri çalmak için uygulamaları indirmekte veya kişisel verilerinizi rastgele bir formda eklemeye gelince daha dikkatli olmanızı gerektiriyor.

Sisteminize bir virüsten koruma programı yüklenmesine rağmen korumaya fazlasıyla ihtiyaç duyarız. Arabirim o kadar esnek değildir ve gelişmiş özelliklerle birlikte gelmese de, Avira Boot Sector Repair Tool işini iyi yapıyor. Taramak istediğiniz dizini veya bölümü seçmeniz ve tarama işlemi tamamlandığında oluşturulan raporu görüntülemeniz gerekir.

Uygulama belleğinde etkin bir virüs bildiriyorsa, yazma korumalı DOS diskinizden yeniden başlatmanız gerekir. Avira Boot Sector Repair Tool, pratik bir arayüzle ve komut istemi yardımcı programı ile geldiğinden hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için kullanışlı bir seçenektir; bu nedenle, yardımcı programla nasıl çalışılacağından emin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulamada oldukça ilginç olan, bölümleri her değiştirdiğinizde seçilen sürücünün önyükleme kaydını denetler ve birkaç diski taramak istediğinizde ‘Önyükleme Kayıtlarını Denetle’ özelliğini seçmeniz gerekir.

Ayrıca, hepimizin bildiği gibi, ‘uzak sürücüler’ üzerinde hiçbir önyükleme kaydı mevcut değil. Bununla birlikte, bir önyükleme virüsü, yerel sürücüleri uzaktaki sürücüler gibi görünmesi için DOS dahili sürücüsünü değiştirebilir. Çoğu virüsten koruma programı ‘uzaktan’ önyükleme kayıtlarını taramaz ve bilgisayarınızı ciddi şekilde etkileyebilecek tüm zararlı yazılımlar ve virüsler bu nedenle fark edilmez.

Özetlemek gerekirse Avira Boot Sector Repair Tool, sisteminizden maksimum verim elde edebilmeniz için önyükleme kayıtlarını kontrol etmenize, onarmanıza veya basitçe virüs bulaşmış dosyaları silmenize olanak tanır.

Avira Boot Sector Repair Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.01.00.10
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here