Avira Antivirus Pro

0
542
Deneme Sürümü | 4.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Avira Antivirus Pro, virüslerden, kimlik hırsızlığından ve mali kayıplardan tamamen korunmuş olan bu pratik ve kullanışlı antivirüs paketi, güvenlik sorumluluk sahibi kullanıcı için güvenilir bir çözümdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs Programı

Avira Antivirus Pro, Avira’nın bir sonraki adımını temsil eder. Virüsler, Truva atları, solucanlar, casus yazılımlar, reklam yazılımları veya diğer tehlikeli tehditler olsun, web’de gezinirken bilgisayarın kötü niyetli dosyalarla buluşmadığından emin olmak için ek güvenlik bileşenleri bulunur.

Pro, Internet Security Suite ve Ultimate Protection Suite arasındaki farklar

Avira’nın güçlü antivirüs uygulaması, üç farklı türde (temel koruma sağlayan ücretsiz sürümü dışında ve sınırsız olarak ücretsiz olarak kullanılabilir) geliyor.

Antivirus Pro, Avira arama motoru aracılığıyla tarama güvenliğini, indirilen dosyaları ve e-posta eklerini filtrelemek için posta korumasını (POP3, IMAP ve SMPT e-posta istemcileri için destek), rootkit korumasını, bulut yardımını ve Avira panelinden Windows Güvenlik Duvarı yapılandırmasını sağlamak için bir web kalkanı ile birlikte gelir. Windows Gezgini bağlam menüsü aracılığıyla dosyaları, klasörleri ve sürücüleri hızla taramak için kabuk uzantısıyla birlikte gelir.

Ultimate Protection Suite, performansı optimize etmeyi, daha hızlı bir oyun deneyimi yaşamanızı, eski ve bozulmuş sürücüleri değiştirmeyi ve daha önce belirtilen özellikleri değiştirmeyi amaçlarken, daha önce bahsedilen özelliklerin yanı sıra Internet Security Suite daha hızlı başlatma, daha fazla kullanılabilir bellek, önemsiz dosya kaldırma ve dosya şifreleme vaat ediyor. Bir güncelleme zamanlayıcıyı tam olarak özelleştirmek için.

Yapılandırma ayarlarıyla hızlı kurulum

Avira Antivirus Pro’yu kurmak hızlı bir görevdir. Tüm bileşenler varsayılan olarak bulunur ve bunlardan herhangi biri hariç tutulabilir. Bahsetmek gereken önemli bir faktör, devam etmeden önce Avira, muhtemelen Windows istikrar sorunlarına yol açabilecek yazılım çakışmalarını önlemek için tüm bilgisayarı mevcut av çözümleri için tarıyor.

Temiz ve sezgisel arayüz

Sponsorlu Bağlantılar

Avira, seçeneklerin karmaşık olmadığı basit ama şık çizgilerle kullanıcı dostu bir arayüz korur. Tüm ana bileşenler bir tıklama ile etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir ve her biri kendi konfigürasyon setiyle birlikte gelir.

Çeşitli tarama yöntemleri ve kapsamlı uyarlama

Avira tüm bilgisayarı, seçilen sürücüleri, yalnızca çıkarılabilir aygıtları, ağ konumlarını arayabilir, yalnızca rookitler ve aktif zararlı yazılımlar için kontrol yapabilir vb. Özellikle deneyimli kullanıcılara hitap eden yapılandırılabilir ayarların kapsamlı bir listesine (acele etmemelisiniz, çünkü varsayılan yapılandırma işini çok iyi yapar). Bunlar, bulut yardımı, kayıt defteri ve tarayıcı önceliği, karantina davranışı, tehdit algılamalarında otomatik eylemler, istisnalar, arşiv tarama veya dışlama vb. Etrafında döner.

Değerlendirme ve sonuç

Avira Antivirus Pro, kötü niyetli yazılım tespit oranı, genel tarama hızı ve kaynak tüketimi konusunda antivirüs yazılımı programları arasında en iyi puanı alan çok yüksek performans derecelendirmeleri sağlar. Ekstra güvenlik seviyeleri ile çoğu kullanıcının tercihlerini karşılamaktadır.

Avira Antivirus Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.0.28.28
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here