AVG Ultimate

0
702
Deneme Sürümü | 3.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

AVG Ultimate, birden çok bilgisayarın ve mobil cihazın güvenlik durumunu izleyen, bunlara virüs bulaşmasını engelleyen güçlü bir koruma ve güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs Önleme ve Güvenlik Programı

AVG Ultimate, birden fazla AVG imzalı güvenlik araçlarını tek bir pakette toplayarak PC’niz için gelişmiş koruma ve sistem optimizasyonu sağlamaya çalışmaktadır. Hem AVG Koruma hem de AVG Performansı’nı (bağımsız ürün olarak da bulunur) içerir; bilgisayarınızı her zaman korumak için zengin bir araç seti sunar.

AVG Zen – cihazlarınızı merkezi bir gösterge tablosundan izleyin

AVG Ultimate’in en üst seviyedeki özelliği, hesabınızla ilişkili tüm cihazları, yani masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları veya Android cihazlarını yakından takip edebilmenizi sağlayan merkezi bir gösterge paneli olan AVG Zen’dir.

AVG Zen sayesinde izlenen tüm cihazlarda uzaktan virüs analizi yapabilirsiniz. Uygulama, güvenlik durumlarını görüntüler ve Zen ağınıza bağlı her aygıttan bildirimler gönderir.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı maksimum bilgisayar koruması

AVG Ultimate, çoğunlukla çevrimiçi tehditlere karşı cihazların güvenliğini sağlamaya odaklanan AVG Korumasını içerir.

AVG Koruması, kişisel güvenlik duvarı, istenmeyen posta önleme işlevleri, e-posta ve tarama güvenliği özellikleri, isteğe bağlı ve zamanlanmış taramalar ve kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma içeren AVG Internet Security’yi de içeriyor. Ayrıca, çevrimiçi gezinirken kimliğinizi korur ve tüm dosyalarınızı şifrelenmiş bir dijital kasaya güvenli bir şekilde depolayabileceğiniz bir veri güvenliğine sahiptir.

Sisteminizi hızlandırmak için performans tweaks’leri

Tam bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen AVG Ultimate, AVG Performans paketinde paketlenmiş sistem optimizasyon araçlarını da içeriyor. AVG PC TuneUp, bilgisayarınızı temizlemenize ve bakım işlemleri yaparak en üst düzeyde çalışmasına yardımcı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gereksiz dosyaları algılar, disk ve kayıt defteri birleştirme gerçekleştirir, yüklü uygulamaları yönetir ve sabit diskte hatalar arar.

Bir pakette malware koruması ve sistem optimizasyonu

AVG Protection ve AVG Performance ile olduğu gibi, AVG Ultimate de uzaktan taramaları gerçekleştirmenize ve hareket halindeyken cihazlarınızın durumunu kontrol etmenize yardımcı olacak mobil uygulamaları içerir.

AVG Ultimate, AVG Zen’in içinde, kötü amaçlı yazılımdan koruma özelliklerini ve sistem optimizasyon seçeneklerini tek bir pakette birleştirerek bilgisayarı üst planda tutmak için gereken her şeyi sunar.

AVG Ultimate Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.162.2.62416
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here