AVG Secure Search

0
536
Deneme Sürümü | 202 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

AVG Secure Search, İnternet dünyasına güvenle göz atmak için geçerli web sitesi hakkında güvenlik bilgilerini sağlayan ve AVG hizmetlerini kullanan kullanışlı bir eklentidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

AVG İnternet Tarayıcısı Eklentisi

AVG Secure Search, belirli bir web sitesi hakkındaki gerçek zamanlı bilgileri görüntülemek isteyen kullanıcılar için yararlı bir araçtır. Ziyaret edilen web sitelerinin bazılarının kötü amaçlı yazılım içerebileceğinden endişe duyuyorsanız bu araç size yardımcı olabilir.

İnternet, kötü niyetli yazılımların en büyük kaynaklarından biri olduğundan, hangi sitelerin güvenli olduğunu veya bir güvenlik tehdidi teşkil edebileceğini bilmek iyidir. AVG Secure Search, çevrimiçi veritabanındaki mevcut web sitesini kontrol etmek ve herhangi bir tehdit tespit edildiğinde kullanıcıya rapor vermek üzere tasarlanmıştır.

Yükleyici, uyarıları görüntülemek ve ek hizmetler sunmak için Internet Explorer ve Firefox için eklentiler kurar. Araçlar, AVG Secure Search’ı kullanarak İnternet’te arama yapmanızı sağlayan bir araç çubuğunda görüntülenir.

Mevcut web sitesinin güvenlik düzeyini kontrol etmek için Güvenli düğmesini tıklatmanız ve oluşturulan raporu gözden geçirmeniz gerekir. Genel durumu, sunucu konumunu ve site popülerliğini içerir. Ek bilgi ve kullanıcı yorumları için tam web sitesi raporunu da yükleyebilirsiniz.

Araç çubuğu, sayfayı analiz edebilir ve engellemek istediğiniz sayfaları seçmek için bir web sitesinde hangi izleyicilerin etkinleştirildiğini söyleyebilir. Ayrıca bilinen izleyicilerin bir listesine göz atabilir ve bunları tarayıcınızda açtığınız tüm sayfalarda devre dışı bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çerezleri silmek veya tarayıcı geçmişini silmek isterseniz çöp kutusu simgesini tıklamanız gerekir. Ayrıca indirme geçmişini veya belirtilen maddeleri tek bir tıklama ile silmenizi sağlar.

Son olarak, eklenti Facebook hesabınıza bağlanabilir ve en son haberleri, bildirimleri veya mesajları, başka bir sekme açmadan durumunuzu değiştirmenizi sağlayan bir pencerede görüntüleyebilirsiniz.

Özetle AVG Secure Search, önemli güvenlik ayrıntılarını sağlayabilir, çerezleri silerek, takipçileri engelleyerek gizliliğinizi koruyabilir. Bu özelliklere ihtiyacınız varsa, bilgisayarınıza kurmalısınız.

AVG Secure Search Ekran Görüntüleri

Versiyon : 18.3.0.885
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here