AVG Rescue CD

0
585
Ücretsiz | 170 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

AVG Rescue CD, güvenli bir ortamda işletim sisteminize erişmeden virüs bulaşmış bilgisayarın kurtarılması ve onarımı için güçlü bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs Bulaşmış Bilgisayarı Kurtarma ve Onarma Programı

Herkes bilgisayar çökmelerinin veya virüs enfeksiyonlarının sonuçlarını, kaybolan dosyaları geri yüklemeye veya hasarlı belgelerin içeriğini kurtarmaya çalışan boşa harcamış saatleri bilir. AVG Kurtarma CD’si bu gibi durumlarda kullanışlı olabilir, çünkü klasörlerinizi almanız için uygun bir araç sağlar.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, kullanmak istediğiniz ortam türüne bağlı olarak bir CD veya USB çubuğu için özel bir sürümü indirebilirsiniz. Temel olarak, bir uygulamanın diskini kurmak istiyorsanız, ISO dosyasını indirmeniz gerekir; oysa önyüklenebilir bir flash sürücüden çalıştırmak, arşiv dosyasındaki dosyaları gerektirir.

AVG Rescue CD’sini seçilen ortama kopyaladıktan sonra, bilgisayarınızı bilgisayarın zahmetsizce virüs taramasına veya son tarama sonuçlarını analiz etmenize olanak tanıyan ana AVG menüsüne doğrudan önyükleme yapabilirsiniz.

Ayrıca, ağınızı yapılandırabilir, virüs kalıntılarını inceleyebilir veya Windows birimlerini yeniden kurabilir, bilgisayarı yeniden başlatabilir veya kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilinen sorunları düzeltmek için verilen komut dosyalarını çalıştırmanız gerekiyorsa, listeyi güncellemeyi, Tech Support’tan aldığınız numaraya göre belirli bir komut dosyası başlatmayı seçebilir veya hatalı algılamalardan kaynaklanan bazı sorunları onarabilirsiniz.

AVG Kurtarma CD’sini kullanmanın diğer bir yararı da, ping aracı, dosya gezgini, özel bir Windows kayıt defteri düzenleyicisi ve disk veri kurtarma bileşeni gibi bulaşmış bilgisayarı yönetmek için birçok Linux yardımcı programına erişim sağlamasıdır. Ayrıca, S.M.A.R.T. Diskleriniz üzerinde test edebilirsiniz.

Sonuç olarak, AVG Kurtarma CD’sinin bilgisayar uzmanları tarafından en iyi şekilde kullanıldığından bahsedilmelidir; çünkü bazı gelişmiş PC becerileri etkili bir şekilde virüsleri ortadan kaldırabilir ve dosyaları geri alabilir.

AVG Rescue CD Ekran Görüntüleri

Versiyon : 120.160420
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here