AVG Remover

0
871
Ücretsiz | 7.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

AVG Remover, AVG ürünlerini kaldırma işleminin tekrar tekrar başarısız olması durumunda bunları bir yazılım aracıyla kaldırmak için sisteminizi analiz eden basit ve kullanışlı bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

AVG Yazılımlarını Bilgisayardan Silme Programı

Hepimiz biliyoruz ki bazen bir yazılım uygulamasını sistemimizden kaldırdıktan sonra, kayıt defteri anahtarları, ayar dosyaları ve diğer uygulama verileri gibi bazı izler hala kalır. Bu gibi durumlarda, herhangi bir programın geride bıraktığı izlerin tümünü silmenize yardımcı olacak özel araçlar geliştirildi.

Belirli uygulamaları hedefleyen kaldırıcılar, özellikle güvenlik özelikleri içerdikleri zaman, oldukça hassas nitelikleri göz önüne alındığında sık görülürler.

Bir veya daha fazla AVG ürünü kaldırma işlemi başarısız olduktan sonra PC’nizi temizlemenize yardımcı olabilecek ayrıcalıklı bir araç olan AVG Remover’ın durumu budur.

AVG izlerini ve kullanıcı ayarlarını siler

Sponsorlu Bağlantılar

Programı başlattıktan sonra, güvenlik yazılımı yerleşik kaldırıcıyı kullanarak başarısız bir kaldırma girişiminden sonra oluşabilecek kullanıcı ayarları, antivirüs parametreleri, Virüs Kasası, kurulum dosyaları ve diğer kalıntılar gibi izleri arar. Bulunan tüm ürünler yerinde ya da yeniden başlatıldıktan sonra kaldırılır ve arkasında hiçbir iz kalmaz.

Temizleme işlemini tamamlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatır

AVG Remover’ı kullanırken dikkate alınması gereken önemli bir husus, sisteminizin temizleme prosedürünü tamamlamak için birkaç kez yeniden başlatılmasıdır. Bu nedenle, bu yardımcı programı kaldırmadan önce çalışmanızı kaydetmeniz ve diğer tüm çalışan uygulamaları kapatmanız önerilir.

AVG’yi bilgisayarınızdan kaldırmanın en güvenli yolu

AVG Remover ile işinizi sonsuz basitlikle yapan, gelişmiş bilgi ya da karmaşık yapılandırmalar gerektirmeden, kullanımı kolay bir araç edinebilirsiniz.

AVG Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.1.5
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here