AVG Internet Security

0
597
Deneme Sürümü | 3.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

AVG Internet Security ile İnternet’e güvenle göz atın, bilgisayarınızı korumaya devam edin, veri hırsızlığı girişimlerini önleyin ve bilgisayarınızı düzenli aralıklarla virüs tehditleri açısından tarayın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Engelleme Programı

Geliştirici AVG Technologies, bilgisayarlarını virüsler, Truva atları, solucanlar, rookitler, çeviriciler, reklam yazılımları ve casus yazılımlar gibi tüm popüler formlara karşı koruyan etkili çözümler arayan kullanıcılar arasında en sevilen programdır. AVG Internet Security, şirket tarafından sağlanan, daha büyük ve daha iyi kötü amaçlı yazılım engelleme için sürekli çaba gösteren üst düzey güvenlik yazılımı çözümüdür.

Sistem, web, posta, bilgisayar korsanı saldırısı, özel veriler ve ödeme kalkanları

Kurulum sırasında AVG Internet Security, AVG Web TuneUp’ı kurmak ve AVG Güvenli Arama’yı ana sayfanız, yeni sekme sayfası ve varsayılan arama motoru olarak ayarlamak için kullanmaktadır. İlgilenmiyorsanız, bu teklifler reddedilebilir. Bilgisayar, web ve posta, saldırgan saldırıları, özel veriler ve ödemeler için kalkanlar en yeni uygulamaların bir parçasıdır, ancak bunların herhangi biri kurulumdan hariç tutulabilir.

Bilgisayar koruma bileşeni, ortak ya da karmaşık virüslerden, casus yazılımlardan, Truva atlarından, fidye yazılımlarından, casus yazılımlardan ya da başka bir kötü amaçlı yazılımdan bahsediyor olsanız da, bilgisayarınızı gelen saldırılardan koruyan gerçek zamanlı korumayı ele alır. Bu arada, web ve e-posta koruma modülü sizi şüpheli indirmeler, bağlantılar veya e-posta ekleri gibi çevrimiçi gözetim altında tutulan her tür tehlikeden korur.

Gelişmiş güvenlik duvarı, veri şifreleme ve dosya parçalayıcı

Hacker saldırı koruma modülü, hassas fotoğraflarınızı, belgelerinizi veya parolalarınızı almaya çalışan felaketler için kötü niyetli kişilerin girişiminde bulunduğu ağ saldırılarını önlemek için bilgisayarınızı devralacak ve Windows Güvenlik Duvarı’nın yerini alan gelişmiş bir güvenlik duvarına sahiptir. . Bu, dosyaları şifrelemek ve bunları bilgisayarda gizlemek ve başkaları tarafından kurtarılmasını istemediğiniz öğeleri silmek mümkün kılan özel veri koruma modu ile güçlendirilebilir.

Son olarak, ödeme koruma bileşeni, ürünleri satın almak veya bankalara para aktarmak istediğinizde çevrimiçi aldatmacalardan sizi korur. Spam içeriğini engellemek ve şifrelerinizi veya kredi kartı numaralarınızı yanlış kişilere vermek üzereyken olmadığından emin olmak için tasarlanmıştır. AVG Internet Security’nin ana menüsüne girdikten sonra, kurulumdan sonra otomatik olarak etkinleştirilen bu beş bileşenden karşılaşacaksınız.

Yeniden tasarlanan arayüz ve altı tarama modu

Ara yüz söz konusu olduğunda, AVG Internet Security’nin en yeni sürümü daha yeni, daha sofistike bir tasarıma sahiptir. İlk tarama bittikten sonra altı tarama modu türü mevcuttur: tam tarama, bilgisayarın kötü amaçlı yazılımlara bakar, derin virüs taraması, yalnızca virüs bulaştırma olasılığı yüksek alanları denetler ve çıkarılabilir ortam aygıtlarını doğrulayan USB / DVD taraması yapar .

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, herhangi bir şüpheli dosya veya klasöre bakmak için dosya veya klasör taramalarına, PC’yi kontrol etmek ve performansla ilgili sorunları düzeltmek veya gereksiz dosyaları kaldırmak için performans taramasını ve Windows başlatılmadan önce tarayıcıyı hemen çalıştırmak için önyükleme zamanı taramasına dönüştürebilirsiniz , Başlangıçta otomatik olarak etkinleşen herhangi bir kötü amaçlı yazılım aracısını tanımlamak için. Ayrıca daha sonra tarama işleri için zamanlama yapmak mümkündür.

Altı koruma katmanına dayanan antimalware motor

Antivirüs motoru, birden fazla algılama yönteminden oluşur: İmzalar, polimorfik (bilinen farklı virüs türlerini bulmak için, şimdi farklı bir davranışları olsalar bile), buluşsal yöntemler (programın davranışına göre kötü amaçlı yazılım belirler ve imza yöntemi başarısız olduğunda çalışmalıdır), Gerçek zamanlı salgın (en yeni tehditleri tespit etmek için buluta kalabalık zekası ekliyor) ve AVG tarafından başlatılan ve şüpheli öğeleri izole eden ve analiz eden bulut tabanlı bir akıllı dosya tarayıcısı olan CyberCapture.

Tüm yönleriyle, AVG Internet Security’nin yeniden tasarlanmış arayüzü, altı tarama yöntemi ve antimalama motorunun herhangi bir güvenlik tehdidi bulmasına ve ortadan kaldırmasına yardımcı olan altı koruma katmanı sayesinde 2017 sürümü ile hız verdiğini söyleyebiliriz. Daha az özelliklere sahip olan ücretsiz AVG Antivirus Free sürümünü deneyebilirsiniz.

AVG Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.5.3021
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here