AVG Email Server Edition

0
713
Deneme Sürümü | 206.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.6

Özet

AVG Email Server Edition, çeşitli e-posta istemcileri ve sunucu işletim sistemi, gelişmiş filtre özelleştirme seçenekleri, ağ güvenliği aracı ve diğer desteği olan e-posta sunucuları için güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

E-Posta Sunucuları için Güvenlik Programı

Sunucular aracılığıyla çalışan e-posta iletilerinin güvenliği, çeşitli tehditlere karşı koruma sağlamaktadır, bu da AVG Email Server Edition’ın arkasındaki nedendir. Böylece, e-postalar her türlü kötü amaçlı içerik türü için taranır ve şüpheli bir mesajı açma olasılığını engelleyerek diğer bilgisayarlara yayılmayı önler.

2003 SP1 x86 / x64, 2008 gibi Windows Server’ın çeşitli sürümlerinde, her iki mimaride, 2008 R2 Edition’da, 2012 de x86 ve x64 ve 2012 R2 Edition’da kullanılabilir. E-posta sunucusu desteği, MS Exchange 2003, 2007, 2010, 2013 Server sürümleri ve Kerio MailServer sürümleri 6.7.2 ve üstü ile kullanılmasını mümkün kılar.

AVG Email Server’ın eski sürümlerinden bir yükseltme mümkün değildir. Geçerli sürümün kurulması için önce kaldırılması gerekir. Hem x82 (32-bit işletim sistemleri) hem de x64 mimarileri için destek ile birlikte gelir. Doğru olanın çalışması için doğru olanın seçilmesi gerekiyor.

AVG Email Server Edition’ın temel bileşenleri Masaüstü Sürümü’ne benzer; belirli sunucu bileşenleri ise yükleme işleminden manuel olarak seçilmeye ihtiyaç duyulursa seçilmeleri gerekir. Varsayılan değerden sonra, hızlı kurulum, geçerli sunucu özellikleri için çalışmasını hazırlar.

Standart bileşenler, gelen veya giden e-postalar yoluyla gönderilen kötü amaçlı içeriğin e-posta mesajlarını korumak için Anti-Spam, EMS (yönlendirme), EMS (SMTP) ve EMS (VSAPI) gibi genişletilmiş özelliklere sahip düzenli görevler için virüs koruması sunar.

Tüm standart ve sunucu bileşenlerinin davranışını yapılandırmak için seçenekler kütüphanesi mevcuttur. Bunlar, görünüm, sesler, taramalar ve bilgisayar koruması gibi temel işlevlerden programlara, düzenli güncellemelere ve tüm sunucu bileşenlerine, ayrıca bildirimler ve rapor sunma için rapor seçenekleri arasında değişir.

Ekstra güvenlik sağlamak için, filtreler manuel olarak yapılandırılabilir, böylece tüm şüpheli dosyalar mesajlardan otomatik olarak kaldırılır. Tam güvenlik, tüm ekleri kaldırmayı veya yürütülebilir dosyaları, belgeleri veya elle ekleme özel uzantıları gibi belirli dosyaları hedefleyerek eklerini virüs tonozuna filtreleme olasılığı ile elde edilir.

Karşılık gelen seçenekler arasında spam karşı saldırganlık çeşitli düzeyleri vardır. Bunlar, iletilerin şüpheli iletiler arasında spam olmayan iletilerin bulunduğu noktaya kadar kolayca algılanabilen spam iletileri hedeflerken iletilerin çoğunluğunun normal şekilde iletileceği şekilde ayarlanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Mevcut yapılandırmalar, beyaz listeleri ve kara listeleri yapılandırarak uygulanabilir. Bu, bilinmeyen içeriği yakalamak için daha iyi bir şansa yol açarken, güvenilir kaynaklar otomatik olarak atlanır.

İletilerin dillere, ülkelere, IP’lere ve belirli karakterlere göre taranması için gelişmiş filtreler uygulanabilir. RBL sunucuları, çoklu erişim, eşik, zaman aşımı ve maksimum IP’ler yanı sıra bağlantı zaman aşımı, proxy sunucusu ve proxy kimlik doğrulaması kullanılabilir seçenekler arasındadır.

Sistem gereksinimleri

  • Minimum: Intel Pentium 1.5 GHz / Önerilen: Intel Pentium CPU 1.8 GHz
  • Minimum: 500 MB boş HDD / Önerilen: 600 MB boş HDD
  • 512 MB RAM bellek

AVG Email Server Edition Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3556
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2003 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here