AVG Antivirus Free

0
410
Deneme Sürümü | 3.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

AVG Antivirus Free, e-posta, kimlik ve web tarama güvenliği yanında, her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı temel koruma sağlayan en üst düzey antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Üst Düzey Antivirüs Programı

Günümüzde, sibernetik saldırılar gittikçe tehdit edici hale geldiğinden, güvenlik bilgisayarınızın güvenliğini tehlikeye atabilecek çok çeşitli zararlı bileşenlerin bulunduğu birincil endişelerinizden biri olmalı.

Neyse ki, çok çeşitli tehditlere rağmen, potansiyel saldırılara karşı koymanıza ve bunları korumanıza yardımcı olan etkileyici bir çözüm var. Bunlardan biri AVG Antivirus Free.

Kurulumu kolaydır

Yanınızda karmaşık bir yapılandırma gerekli olmadığından, bu uygulama hedef bilgisayara kolayca yüklenebilir. Yükleyiciyi başlatmanız ve standart veya özel yükleme modları arasından seçim yapmanız yeterlidir.

Eski belirli bileşenleri otomatik olarak yükler ve kurulum yolunu varsayılan değerleri izleyerek tanımlarken, ikincisi yukarıda belirtilen parametreleri değiştirmenizi sağlar ve deneyimli kullanıcılar için önerilir.

Koruma modüllerini yönet

AVG Antivirus Free’i başarıyla yükledikten sonra, koruma modüllerini bilgisayarınızdan kullanmanıza, diğerlerini kurmanıza ve listeye ekleyerek daha fazla cihazı korumanıza izin veren bir yönetim aracı girmeniz istenir.

Web TuneUp, antivirüs bileşeninin yanında da konuşlandırılır. Bu yardımcı program tarayıcınıza bağlanır ve Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kötü amaçlı yazılımlarla çalışan web sayfalarını tanımlamak, üçüncü taraf bileşenlerinin çevrimiçi davranışınızı izlemesini ve tarayıcınızı temizlemesini önlerken, aynı zamanda güvenli bir arama motoru olarak da kullanılır.

Bilgisayar, web ve e-posta koruması sunar

Virüsten koruma yazılımının başlatılması, yukarıdaki yönetim yardımcı programından seçilerek yapılabilir. Açtıktan sonra, AVG Antivirus Free’in ana penceresi mevcut modülleri vurgulayan ve PC’nizde çeşitli taramalar gerçekleştirmenize izin vererek sisteminizin genel bir durumunu görüntüleyecektir. Taramalar tam sistem analizini kapsar; aynı zamanda USB / DVD, belirli klasörler veya dosyalar, performans sorunları, önyükleme sırası ve enfeksiyona duyarlı alanlar gibi daha spesifik alanlar kapsar. Taramalar da kolaylıkla programlanabilir.

Bu uygulama, daha geniş bir olası saldırıları önlemenize izin veren bilgisayar, web ve e-posta koruma bileşenlerini içerir. Bilgisayar koruma modülünün önleyebileceği tehditler arasında trojan, virüs, casus yazılım, ransomware ve rootkit bulabilirsiniz. Web ve e-posta koruma hizmetleri, bağlantıları, indirilen içeriği ve güvensiz olarak değerlendirilen e-posta eklerini engelleyerek size yardımcı olur.

Gerçek zamanlı koruma verimliliği

Kullanıcılar kimliği belirsiz bir tehdit ile karşılaştığında hızlı bir analiz gerçekleştirir, toplanan verileri analiz ettiği AVG sunucularına gönderir ve yanınızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan bir tedavi uygulanır.

Güvenlik güncellemeleri ve yeni özellikler de otomatik olarak itilir; böylece programınızı güncel tutmaktan endişelenmeniz gerekmez.

Ek özellikler

Sponsorlu Bağlantılar

Çok etkili koruma modüllerinin yanı sıra bu uygulama, bilgisayarınızda kontroller yapmanıza ve performansını olumsuz yönde etkileyebilecek potansiyel sorunları gidermeye çalışmanıza olanak tanıyan birkaç ilave özellik içerir.

Daha da ötesi, aynı zamanda çeşitli dosyalar veya klasörler bilgisayarınızdan yanlış ellerde biten endişelenmeden silmek için izin veren bir dosya parçalayıcı ile birlikte gelir. Basitçe ana menüyü açın ve “File Shredder” bileşenini seçin, parçalamak ve süreçle devam etmek istediğiniz dosyaları veya klasörleri belirleyin.

Kapsamlı güvenlik çözümü

AVG Antivirus Free hem güvenli bir web tarama deneyimi sunarken, hem bilgisayarınızı hem de e-postanızı korumayı hedefleyen çeşitli modülleri birleştiren güvenilir bir güvenlik yazılım çözümüdür. Bileşenlerine erişebileceğiniz, çeşitli tarama türlerinden seçim yapmanıza izin veren ve bir dosya parçalayıcı ve bir PC performans analizörü gibi ek bileşenler sunan merkezi bir yönetim modülü ile birlikte gelir.

AVG Antivirus Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.5.3021
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here