AVG Antivirus

0
518
Deneme Sürümü | 3.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

AVG Antivirus, virüsleri, tehditleri ve kötü amaçlı yazılımları algılayan ve durduran, veri gizliliğini korumak için yeni gizlilik özellikleri de içeren ödüllü bir antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Profesyonel Antivirüs Programı

AVG tarafından sağlanan virüsten koruma çözümleri, casus yazılımlara ve çevrimiçi kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü kalkanlar yoluyla bilgisayarları en yeni tehditlere karşı koruma yeteneği nedeniyle hızla üst sıralara taşıdı.

AVG Antivirus, İnternet ve sosyal paylaşım için güvenli bir ortam hazırlayan ve koruyan komple bir antivirüs paketidir. Özelliklerini kısaca söyleyecek olursak , Anti-Malware / Anti-Spyware, Bulut Teknolojisi, Kimlik Koruma, Akıllı Tarayıcı, Link Tarayıcı, E-posta ve Sosyal Ağ Koruma ve Güvenli İndirme Modülleri içerir.

Yükleme işlemi sırasında, kullanıcılara sistemde konuşlandırılacak bileşenleri seçmeleri istenir. Beklentilerin aksine, yükleme işleminin birkaç dakikadan fazla sürmemesi ve sistemin yeniden başlatılması gerekmiyor.

AVG Antivirus, kullanıcılara özelliklerine hızlı erişim sağlayan şık ve profesyonel görünümlü bir arayüz sunar. Ana pencerede, soldaki pencerede bir tarama, güncelleme veya tarama seçeneklerinden birini seçebilirken Anti-virüs, Bağlantı Tarayıcısı, E-posta Koruması, Anti-rootkit, PC analizörü ve Kimlik Koruma’nın (genel görünüm modunda) etkin olup olmadığı gösterilir.

AVG Anti-virüs bileşeni, bilgisayar sisteminizi virüslerden, solucanlardan, casus yazılımlardan ve Truva atlarından korurken Link Scanner, çevrimiçi olduğunuzda web tabanlı saldırıları ve ağ trafiğini engelliyor.

Akıllı Tarama özelliği, tüm bilgisayarı veya belirlenen yerleri taramak için olanakları içerir. Ayrıca, yazılımı belirli tarihlerde taramaları gerçekleştirmek üzere zamanlayabilirsiniz. Bilgisayarımızı tam bir tarama yaptık ve sürecin tamamı düzgün bir şekilde çalışırken, oldukça zaman aldı.

Sponsorlu Bağlantılar

E-posta Koruması, gelen ve giden e-postaların bütünlüğünü (spam filtreleme de dahil olmak üzere) garanti eder; PC Analyzer kayıt defteri hataları, önemsiz dosyaları, parçalanma hataları ve kırık ile ilgili herhangi bir sorunu bulmak için bilgisayarınızı tam olarak kontrol eder kısayollar.

Kimlik Hırsızlığı modülü, dijital varlıklarınızı korumak ve kimlik hırsızlığına yol açan etkinlikleri engellemek için kullanılır. Buna ek olarak, günlük koruma sağlayan güncel bir virüs veritabanı için Bulut Teknolojisine güvenebilirsiniz.

Sizin için yeterince gelişmiş değilse, güvenlik duvarı veya istenmeyen posta önleme yetenekleri gibi ek özellikler için Internet Security Suite’i deneyebilirsiniz.

AVG Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 16.131.7924
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here