AVG Anti-Virus Definitions

0
609
Ücretsiz | 128 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

AVG Anti-Virus Definitions, AVG Antivirus için yerleşik fonksiyonun çalışmaması durumunda manuel güncellemeleri yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz virüs tanımlama programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs Tanımlama Programı

Güncellenmiş bir virüs veritabanı, tespit hızının doğrudan bağlı olduğu herhangi bir güvenlik yazılımı için kritik bir bileşendir. AVG Antivirus’ün her zaman tam koruma sağladığından emin olmak için AVG ekibi yeni virüslere ilişkin yeni tehditleri ve bilgileri analiz eder, güncellenmiş virüs tanımlarını ve antivirüs geliştirmelerini periyodik olarak serbest bırakır.

Yükleme programına, bir İnternet bağlantısı yoksa veya yerleşik tanım güncelleme işlevi başarısız olduğunda AVG Antivirus’e yüklenebilecek güncel virüs tanım paketlerini yerleştiren AVG Anti-Virus Definitions adı altında bu programı sizlere öneririz.

Mümkünse imzaları antivirüs içerisinden güncellemeniz kesinlikle önerilir. Bu seçenek AVG’nin sayfa bağlam menüsünde bulunur ve bilinen yeni tehditleri tespit etmek için güvenlik yazılımının tarama sonuçlarını güncel bir imza veritabanıyla karşılaştırmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

AVG Antivirus içinden güncellemeleri yapmak ek bir avantaja sağlar: antivirüs zaten veritabanında bulunan imzaları tanır ve tamamlanması için daha az zaman ayırdığı farklı yüklemeler ve güncellemeler gerçekleştirir.

Öte yandan, AVG Anti-Virüs Tanımları paketini kullanarak manuel güncellemeler daha fazla zaman gerektirir ve yalnızca tam olarak gerçekleştirilebilir.

AVG Antivirus ürününüz de el ile güncelleme yapmak için, yükleyiciyi bilgisayarınıza kaydetmeniz ve daha sonra Options (Seçenekler) menüsüne erişmeniz ve BIN dosyasını seçmek için ‘Klasörden güncelle’ seçeneğini kullanmanız gerekir.

AVG Anti-Virus Definitions Ekran Görüntüleri

Versiyon : July 15, 2017
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here