Avast Virus Definitions VPS

0
462
Ücretsiz | 144 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Avast Virus Definitions VPS, İnternet bağlantınız yoksa en güncel virüsleri tanımlamak için alternatif bir yöntem sunan güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güncel Virüsleri Tanımlama Programı

Büyük antivirüs çözümlerinin ortak bir özelliği, virüs tanım dosyalarının otomatik olarak güncellenmesi, en son tehditlerin sistem işlevselliğini etkilemeden önce bilgisayarınızdan hızla algılanmasını ve yok edilmesini sağlamaktır.

İnternet erişimi gerektirmeyen manuel güncelleyici

Avast güvenlik ürünleri istisna oluşturmaz ve antivirüs yazılımı, günün birkaç saatinde bile imza güncellemelerini gerçekleştirebilir, böylece yüksek algılama hızı ve uygulamanın güvenilirliği sağlanır. Bununla birlikte, otomatik güncelleme işlemi gerçekleşmesi için İnternet erişimi zorunlu olduğu için bazen manuel güncelleme gereklidir. Avast Virus Definitions VPS, bu amaçla tam olarak kullanabileceğiniz, Avast ürünleri için virüs imza bilgi dosyalarının elle güncellenmesini sağlayan bir araçtır.

Avast virüs tanımlarını güncel tutun

Avast, bilgisayarları virüslere, Truva atlarına, solucanlara, arka kapılara ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı gerçek zamanlı olarak korumak için güvenilir ve etkili yazılım çözümleri sunan güvenlik yazılımı sektöründeki önemli programlardan biridir. Virüs tanıma süreci tanım dosyalarına dayanıyor ve her geçen gün yeni tehditler ortaya çıkıyor ve etkili korumayı sağlamak için imzaları güncel tutmak hayati önem taşıyor.

Bilgisayarınız İnternete bağlıysa, otomatik güncelleme özelliği güvenlik uygulamasının kullanıcı etkileşimi gerektirmeden dört saatte bir tanım dosyaları için yeni bir sürümün olup olmadığını kontrol etmesini sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Öte yandan, eğer bu işlem yapılamazsa veya herhangi bir nedenle imza dosyalarını manuel olarak güncellemek istiyorsanız, Avast Virus Definitions VPS’nin kurulması gerekiyor. Paket günlük olarak piyasaya sürülür ve en yeni virüs tanımlarını içerir. Artan bir yedekleme gerçekleştirir; bu, yeni tehditlerin mevcut imzalara eklendiği anlamına gelir.

Çevrimdışıyken virüs veritabanınızı güncellemek için kullanışlı bir araç

Avast Virus Definitions VPS, Antivirus’un herhangi bir sürümüyle çalışır ve veritabanı güncellemesi, yazılımın yeniden yüklenmesini gerektirmez.

Sisteminizin sürekli ve etkin bir şekilde korunmasını sağlamak için Avast ürününüzün virüs veritabanının güncel olması gerekir. Avast Virus Definitions VPS ile manuel güncelleme ancak İnternet bağlantısı kesildiğinde gerçekten gerekliyse yapılmalıdır.

Avast Virus Definitions VPS Ekran Görüntüleri

Versiyon : July 11, 2017
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here