avast! Server Edition

0
617
Deneme Sürümü | 59.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

avast! Server Edition, şirketiniz için tam bir Antivirus paketidir ve tüm kötü amaçlı yazılım türlerini tarar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Sunucu Güvenlik Programı

Çoğu şirket belgelerini sunuculara depoladığından, en önemli görevlerden bir tanesi, onları zararlı yazılımlardan uzak tutmak ve bunların güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamaktır. Bu konuda güvenebileceğiniz uygulamalarından biri avast! Server Edition programıdır.

Bu yazılım çözümü normal sunuculara (sunucu yazılımı için veya dosya sunucuları olarak kullanılan) veya terminal olanlara (kullanıcı oturumları için barındırıcı olarak çalışır ve Windows Terminal Hizmetleri veya Citrix Metaframe’i kullanır) kurulabilir. Hedef sunucu türü kurulum sırasında yapılandırılmalıdır.

Seçilen sunucunun türüne bağlı olarak, kullanıcılar MS Office SharePoint Server, MS Exchange veya Lotus Domino sunucularını varsayılan ikamet görevine ekleme gibi ayarlarını kendi beğenisine göre ayarlayabilir. Sunucuya kurulacak kalkanları seçmek de mümkündür: P2P kalkan, komut dosyası engelleyici, ağ veya web kalkanı ve anında mesajlaşma.

Sunucu yöneticileri, bir virüs tespit ettiğinde alınması gereken işlemi (otomatik olarak kaldırmak, karantinaya taşımak veya onu dezenfekte etmeye çalışmak gibi) belirtebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yöneticilerin iş yerinde bulunmadığı zamanlarda sunucuların güvende olduğundan emin olmak için, herhangi bir sorun olduğunda bir e-posta bildirimi alacakları şekilde e-posta uyarıları oluşturabilirsiniz.

Avast! yazılımının arayüzü olarak yazılım programını kurduktan sonra daha özel konfigürasyon yapılabilir. Sunucu Sürümü sezgisel ancak belirli sunuculardaki yükün minimumda olduğu ve bağlı PC’lerin performansını etkilemeyeceği belirli saatlerde bir tarama başlatılması da dahil olmak üzere hassas ayarlamaya izin veren çok sayıda seçenekle doludur.

avast! Server Edition, çok çeşitli sunucuların gereksinimlerini karşılayacak şekilde kurulabilir ve deneme süresi, ücretsiz lisansın satın alınmaya değip değmeyeceğine karar vermek için kullanılabilir.

avast! Server Edition Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.8.1110.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here