Avast SecureLine VPN

0
838
Deneme Sürümü | 22.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Avast SecureLine VPN, çevrimiçi kimliğinizi üçüncü taraf veri toplayıcılarından koruyan ve bir sanal özel ağa bağlanarak coğrafi kısıtlamalar nedeniyle engellenen çevrimiçi sitelere erişimi sağlayan güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı (Engelli) Sitelere Giriş Programı

Bazı ülkelerde kullanılabilen sayısız çevrimiçi hizmetler var, oysa diğer ülkelerdeki kullanıcılar çeşitli sebeplerden ötürü bunlardan yararlanamıyor. Coğrafi kısıtlamaları atlamak istiyorsanız veya web taramasını anonimleştirmek istiyorsanız, avast! SecureLine VPN kullanmanızı tavsiye ederiz.

Coğrafi kısıtlamaları atla

Uygulama herhangi bir sorun olmaksızın yüklenir ve kullanıcı dostu grafik arayüzü ile gelir, acemilerin ve uzmanların kullanmalarını mümkün kılar.

Gerçek IP’nizi gizlemek ve web’e anonim olarak göz atmak için avast! tarafından sağlanan sunuculardan birine bağlanmanız gerekmektedir. SecureLine VPN hangisinin en iyi seçenek olduğundan emin değilseniz, daima bulunduğunuz yere en yakın sunucuyu seçmenize imkan tanır.

Bununla birlikte, yalnızca ABD’de bulunan bir servise veya bir web sitesine erişmek isterseniz, ABD sunucularından seçim yapmanız gerekir.

Saniyeler içinde web’e göz atmaya başlamanız için bağlantı kurulması uzun sürmüyor.

Güvenli web tarama

Bağlantılarınızı anonimleştirmenin yanı sıra, avast! SecureLine VPN, veri aktarımlarınız için size daha fazla güvenlik sağlar; böylece herhangi bir endişe duymadan kamuya açık WiFi ağlarına bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, yaptığınız VoIP aramalar da korunur; böylece mesajlarınızın engelleneceği konusunda endişelenmenize gerek kalmadan arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Değerlendirme ve Sonuç

avast! SecureLine VPN, İnternet’te gezinirken gizliliklerini değerlendirecek ve İnternet’te iz bırakmadığından emin olmak isteyen herkes için kullanışlı bir uygulama olabilir.

Engellenen içeriğin keyfini çıkarmak için sıklıkla coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek istiyorsanız, bir lisans satın alabilir ve avast! SecureLine VPN değerlendirme süresinin ötesinde kullanabilirsiniz.

Avast SecureLine VPN Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.318.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here