Avast Pro Antivirus

0
433
Deneme Sürümü | 279.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Avast Pro Antivirus, virüslere ve casus yazılımlara karşı sürekli koruma alan, çevrimiçi alışverişlerde bulunabildiğiniz, verilerinizi ve kimliğinizi koruyan ve korsan saldırılarını engelleyen güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Avast Antivirüs Programı

AVAST, sistem kaynaklarını korurken zararlı yazılım saldırılarını önlemek için tasarlanmış hızlı ve etkili antivirüs özümleri konusunda dünyaca lider bir yazılım geliştiricisidir.

Antivirüs, anti-casus yazılımları ve anti-rookit motorunu paylaştığı için gerçek zamanlı koruyucu yazılımları arasında en popüler olanıdır.

Pro, Internet’te gezinirken güvenli ödeme ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için tasarlanmış bir özellik olan SafeZone’u eklerken, Internet Security bir anti-spam modülü ve sessiz güvenlik duvarı modu karışımına atıyor. Premier, uzaktan erişim ve dosya parçalamaya ek olarak otomatik olarak diğer programları güncel tutmak için ek araçlar içeren komple sürümüdür.

Yapılandırılabilir kurulum paketi

Tüm temel bileşenler, kurulum prosedürü için elle seçilebilirken geri kalan kısımlar hariç tutulabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar avast! Pro Antivirus reklam desteklidir, bu yüzden aslında düzgün çalışması gereken ek yardımcı programları yüklemeyi önerir. Biraz dikkat ile kaçınılabilirler.

Sezgisel kullanıcı arayüzü ve özel ayarlarla çoklu tarama modları

Sponsorlu Bağlantılar

Araç, tüm bileşenlerin düzgün bir şekilde düzenlendiği hoş ve düzenli bir arayüzle sarılıdır. Kullanıcılar için, tercihlerine bağlı olarak farklı tarama yöntemleri türleri mevcuttur. Ayarları optimize ederek taranmış nesnelerin türleri, heuristics, potansiyel olarak istenmeyen dosyalar (PUP) ve diğer şüpheli öğeler açısından, raporlar üretirken, güvenilen olarak işaretlenen dosya ve klasörleri hariç tutarak, tehditler belirlendikten sonra otomatik eylem şekli olarak değiştirilebilirler.

Çevrimiçi güvenliği sağlamak için ek güvenlik önlemleri

Daha önce bahsedilen SafeZone özelliğinin yanı sıra Pro, VPN üzerinden veri gizliliğini sağlamak için SecureLine içerir; bilgisayara ciddi bir zarar vermeden şüpheli uygulamaların güvenli bir sanal ortamda çalıştırılmasını sağlayan bir sanal alan ve Windows’u önyüklemek için bir kurtarma modu sağlar.

Performans ve sonuç

Kullanıcılar avast! programının öncelik düzeyini ayarlayarak tarama hızını veya makine kaynak tüketimini tercih edebilirler. Bileşenler, fare sadece bir tıklama ile kolayca etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir, aynı zamanda ileri düzey kullanıcılar tarafından ayrıntılandırılabilir. Kötü amaçlı yazılım algılama oranı ile ilgili olarak avast! Pro Antivirus çok iyi sonuçlar verir. Sıklıkla kullanıcıların en sevdiği seçimdir, bu yüzden kesinlikle kullanmaya değer.

Avast Pro Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.5.2302
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here