Avast Premier

0
659
Deneme Sürümü | 287.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Avast Premier, tam bir bilgisayar koruması sağlayan, antivirüs ve casus yazılım önleme aracı olarak işlev gören güvenilir ve verimli bir yazılım programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs ve Casus Yazılım Önleme Aracı

Avast Premier, Avast yazılımının en karmaşık ve gelişmiş güvenlik çözümüdür. Şirket tarafından şimdiye kadar yapılmış en güçlü Avast olarak duyurulan bu ürün, rekabet etmesi zor, son derece gelişmiş bir güvenlik araçları topluluğu sunmaktadır.

Avast! Premier, şirket tarafından verilen diğer ürünlerle aynı motorda üretilmiş ancak en yakın benzer programları olan Avast! Ile karşılaştırılmıştır. Internet Security, otomatik yazılım güncelleyici, askeri sınıflı bir veri parçalayıcı gibi tamamlayıcı özellikleri taşır; ayrıca, sahibinin bulunduğu yere bakılmaksızın bilgisayarlara erişme olanağı da sunar.

Tüm Avast programlarının ortak özellikleri bulunmaktadır. Ancak bu program ile, gerçek zamanlı koruma, çeşitli tarama yöntemleri (hızlı, eksiksiz, özel), web, posta hesapları, P2P bağlantıları için sayısız kalkanların yanı sıra güvenlik duvarı ve antispam modüllerinden yararlanabilirsiniz.

Ancak yukarıda belirtildiği gibi Avast! Premier, şirket serisinin en gelişmiş özelliklerine sahip olan üç önemli özelliğe sahiptir. Bunlardan birincisi, Otomatik Yazılım Güncelleyici, sizi en son virüs veritabanı güncellemelerini otomatik olarak indirip kuran bir modüldür; bunu kendi başınıza yapmanız zordur.

Sponsorlu Bağlantılar

Veri Öğütücü bileşeni, verileri kurtarma işleminin ötesinde temizleyen, askeri düzeyde bir silme işlemi aracılığıyla kalıcı veri silmeyi sağlar. Gizliliğe fazlasıyla önem verir.

Üç özellikten en sonuncusu, Avast! yazılımına sahip bir bilgisayara uzaktan bağlanmanızı sağlayan AccessAnywhere bileşenidir. Premier, konumunuza bakmaksızın kontrol eder.

Avast! Premier daha zengin, daha sofistike bir güvenlik çözümü ödemek için düşük bir fiyata sahiptir.

Avast Premier Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.5.2302
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here