Avast Online Security for Chrome

0
520
Ücretsiz | 681 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Avast Online Security for Chrome, geçerli web sayfası hakkında bilgi toplar ve diğer kullanıcılardan toplanan web sitesinin güvenlik seviyesine ilişkin istatistikleri sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Chrome için Güvenlik Eklentisi

Chrome için Avast Online Security, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin tümünün güvenlik düzeylerini gerçek zamanlı olarak değerlendiren bir programdır.

Kötü amaçlı web sitelerinden sizi koruyan kullanışlı Chrome uzantısı

Adından da anlaşılacağı üzere, Chrome’un bir uzantısı olup, çalışması ve çalışması için olağanüstü becerileri gerektirmiyor. Aslında, yüklendikten sonra yapmanız gereken tek şey, şu anda üzerinde bulunduğunuz web sayfasının içeriğine otomatik olarak biraz fikir veren araç çubuğundaki simgesini tıklamaktır.

İlk önce, URL’yi derecelendirmek için güvenli veya kötü amaçlı olarak değerlendirir. Bununla birlikte, bunun mümkün olması için “Veri Paylaşımı” işlevselliği kontrol edilmelidir. Ardından, sosyal ağlar, reklam izleme, web analizi ve daha fazlası için özel kategoriler oluşturulmuş olan web sitelerinde bulunan izleme sistemlerinin toplam sayısını gösterir.

Tarayıcı eklentisinin odağını yapılandırabilirsiniz

İzleyicilerin otomatik olarak engellenmesini, tarayıcı uzantısının pop-up’ında kolayca etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve diğer birçok ayar da sunulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha spesifik olmak gerekirse, web sitesini kötü amaçlı yazılım tarayan ve sizi kimlik avı denemelerine karşı koruyacak eklenti yapılandırabilirsiniz; her türlü izlemeyi engelleyebileceğinizi belirtmemelisiniz. Dahası, yanlış yazılmış URL’leri saptamak ve düzeltmek için bir “SiteCorrect” özelliği dahildir.

En son olarak, Chrome eklentisi arama sonuç sayfalarında pop-up’ları da etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve renklendirilmemesini isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Web’de gezinirken sizi güvende tutan sezgisel bir araç

Son olarak, Avast Çevrimiçi Güvenlik Kütüphanesi, göz atma deneyiminizin sorunsuz olmasını ve bilgisayarınıza herhangi bir kötü niyetli içerik ulaşmasını sağlamayan kullanımı kolay bir güvenlik aracıdır.

Avast Online Security for Chrome Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.0.222
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here