Avast Internet Security

0
612
Deneme Sürümü | 287.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Avast Internet Security , kötü amaçlı yazılımları önlemek için birlikte çalışan, anti-spam, güvenlik duvarı, casus yazılım önleme ve virüsten koruma yazılımları da dahil olmak üzere bilgisayarınız için tam koruma sağlayan bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılımları Engelleme Programı

Avast Internet Security, şirketin sunduğu eksiksiz bir güvenlik paketidir. Her türlü tehdide karşı kırılmaz bir duvar sağlamak için güçlerini birleştiren bir antivirüs modülü, iki yönlü güvenlik duvarı, antispam ve antispyware modüllerini paketler.

Avast Internet Security, şirketin Pro Antivirus’u ile aynı antivirüs motorunu kullanır. Hem bilgisayarınız hem de çıkarılabilir cihazlar için gerçek zamanlı koruma ve çeşitli tarama modları sağlar. Özel bir tarama türü başlatmadan önce işletim sistemini tarayan Önceden Açılma Süresi modudur; virüs bulaşmış dosyaları temizlemeyi sağlar (hatta uzun sürmez).

Buna ek olarak, Güvenlik Duvarı modülü bilgisayar korsanlarına karşı bir kalkan oluşturur ve kimliğinizi hırsızlığa karşı korur. Çabalarınız ağ türünüzü (iş, ev) seçmek için azaltılıyor. Gelişmiş kullanıcılar için bir uzman modu mevcuttur (kullanıcı tanımlı ağ ve paket kurallarını içerir).

Üstelik Avast’ın Internet Security, e-postalarınıza kimlik avı girişimlerini önleyen ve Outlook ve POP3 / IMAP sunucuları için güvenilmeyen göndericileri engelleyen bir özellik olan Antispam modülü aracılığıyla koruma sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma ortamınız için azami güvenlik, sanallaştırma özelliği ile sağlanır. ‘Sandbox’ özelliği vardır bu, güvenmediğiniz uygulamaları veya web sayfalarını açmak için kullanabileceğiniz bir yerdir.

SafeZone modülü ile çevrimiçi alışveriş ve e-bankacılık için ayrı bir alan olarak işlem yapabilirsiniz. Bununla işlemleriniz korunur ve etkinliğiniz takip edilme tehlikesi altında olmaz.

Sonuç olarak Avast Internet Security karmaşık bir koruma paketidir. Bilgisayarınızı, çevrimiçi ve sosyal etkinliklerinizi gerçek zamanlı olarak koruma yeteneğine sahip olabileceğinden emin olabilirsiniz.

Avast Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.5.2302
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here