Avast Free Antivirus

0
630
Deneme Sürümü | 6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Avast Free Antivirus , çok yönlü PC güvenliğini sağlamak için çoklu tarama modları ve ek araçlar içeren, kullanıcı dostu ve ücretsiz bir pakette bulunan güçlü anti-malware çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs Programı

Geliştirici AVAST Yazılımının antivirüs çözümü birçok özellikle karşı karşıyadır ve çoğu kullanıcı bariz nedenlerden ötürü ücretsiz sürümü tercih etmektedir. Bununla birlikte, daha az güvenilirlik göstermez. Program, bilgisayar güvenliği için ayrılmış diğer modüller ile birlikte sezgisel, gelişmiş ve özelleştirilebilir tarama yöntemlerine sahiptir.

Komple ve özelleştirilebilir kurulum paketi

Kalkanlar (dosyalar, e-postalar ve web için), güvenlik araçları ve tercih edilen diller söz konusuysa yükleyici tamamen yapılandırılabilir. Reklam destekli olduğundan, yardımcı program gereksiz üçüncü parti bileşenleri yüklemeyi önermektedir, ancak bunlar atlanabilir.

Güvenlik araçları, tarayıcı koruma ve temizleme (örn. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox), yüklenmiş diğer programlar için yazılım güncelleyici, diğer bilgisayarlara erişim için uzaktan yardım, bağlantı şifrelemesi için SecureLine agsinst VPN casus yazılımları, sistem temizleme ve bakım için GrimeFighter’ı içerir , Kötü niyetli yazılım sakat PC’ler ile en kötü senaryolar için Kurtarma Diski ve Avast durumunu COM izleme yazılımına rapor eden basit bir yönetim konektörü vardır.

Modern ve çekici arayüz

Avast, uzaktan kumanda (akıllı telefonlar, tabletler) için avast ile kurulmuş taşınabilir cihazlar, statik tarama yöntemlerine, araçlara, taşınabilir cihazlara, istatistiklere (gerçek zamanlı ve geçmişe dönük veriler, sesli mesajlar, sesli mesajlar) hızlı erişim sağlayan hoş ve kullanımı kolay bir arayüz ile sarılır.

Kullanıcı tanımlı ayarlarla çeşitli tarama modları

Kötü amaçlı yazılımların gizlendiği, tüm bilgisayarı, yalnızca çıkarılabilir sürücüler, özel dizinler veya otomatik başlatma işlemleri ve hizmetlerinde yapılan her Windows önyüklemesi dikkate alınarak tamamlandığı alanlarda hızlı bir tarama yapmak mümkündür.

Avast oldukça iyi bir yapılandırmaya sahip olduğundan, herhangi bir ayarı değiştirmek gerekli değildir. Ancak gelişmiş kullanıcılar, rootkitler, dosya türleri, tam tarama alanları, heuristics, PUP ve şüpheli dosyalar, arşiv formatları, kötü amaçlı yazılım tespiti, tarama önceliği, raporlar, istisnalar ve tarama zamanlaması ile ilgili seçeneklerle dolaşma imkanına sahiptir.

Karantinaya gönderilen doğrulanmamış şüpheli virüsler, bunları saklamaya veya ortadan kaldırmaya karar vermek için araştırılabilir; tarama etkinliklerine sahip olan raporlar günlüklerde incelenebilir.

Diğer güvenlik araçları

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım güncelleyici, diğer programlar için mevcut güncellemeleri otomatik olarak bulur, kullanılmadan önce SecureLine’ın satın alınması gerekir; tarayıcı temizleme bileşeni araç çubuklarını kaldırır ve gerekirse tarayıcı ayarlarını varsayılana sıfırlar; AccessAnywhere, bilgisayarı uzaktan kumanda etmek için bir Avast hesabı gerektirir (ücretsizdir). Kurtarma Disketi, çevrimdışı tarama ve temizleme için kullanılacak en yeni virüs tanımlarına sahip bir önyüklenebilir USB veya CD sürücüsü oluşturur.

Performans ve sonuç

Kullanıcıların taramaların ne kadar hızlı bitirmesini istediğinize bağlı olarak, sistem kaynakları engellenmiş veya korunmuş olabilir. Dosya sistemini, postayı veya web kalkanını bir tıklama ile devre dışı bırakmak ve bunların her biri için ayarları özelleştirmek mümkündür. Virüs tespit oranı açısından Avast Free Antivirus, mevcut pazarda en çok puan alan antivirüs çözümleri arasında yer alan ve çok iyi sonuçlar veren bir programdır.

Yardımcı programın virüs imzaları Avast Virüs Tanımları ile güncel tutulabilir. Gelişmiş güvenlik özellikleri arayan müşteriler, Avast Premier, Avast Internet Security veya Avast Pro Antivirus’u test edebilir ve / veya satın alabilir.

Avast Free Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.5.2302
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here