Avast File Server Security

0
618
Deneme Sürümü | 163.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

avast! File Server Security, sunucular için tasarlanmış, her boyuttaki verileri savunacak çok sayıda araç ve kalkanla donatılmış bir güvenlik paketidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Dosya Sunucusu Güvenlik Programı

Avast File Server Security öncelikle sunuculara güvenen kuruluşlara yönelik bir iş çözümüdür. Program, avast’ın önemli bir çizgisinde yer almaktadır. Kurumlar ve özel şirketler için en son teknoloji koruma seviyelerine odaklanan ürünleri vardır.

Etkileyici bir tarama modu ve kalkan seti

Avast! için yaygın bir uygulamadır. Nihai ürünün amacına bağlı olarak, yazılımları içerisinde dikkatlice seçilmiş kalkan seti yerleştirmek olduğunu bilmenizi isteriz. Bu durumda, odağı sunuculara doğru kaydırdı ve böylece şirket tarafından verilen diğer uygulamalara kıyasla bir kaç yenilik yapıldı.

SharePoint için özel bir modül

Yukarıda tartışılan kalkanların yanında, SharePoint’i hedef alan bir bileşen paketi geliyor. Sunucu içindeki trafiği izleyen ve etkin bulut teknolojisi aracılığıyla ihlal oluşturmadan önce tüm tehditleri ortadan kaldıran bir hizmete dayalıdır.

Diğer önemli noktalar

Sponsorlu Bağlantılar

Avast File Server Security, süreçleri sanallaştırmanıza olanak tanıyan bir Korumalı Alan özelliği de içerir; bu, potansiyel olarak tehlikeli uygulamalar, izole edilmiş bir ortamda çalıştırılabilir demektir.

Programın bir diğer avantajı, uzaktan farklı bir bilgisayara bağlanabileceğiniz veya masaüstlerini güvenli bir şekilde paylaşabileceğiniz Uzaktan Yardım bileşe vardır. Teknik destek ve idari görevler için kullanılabilir.

Değerlendirme Sonuç

Avast File Server Security, sunucunuzun verilerini virüslerden ve saldırılardan koruyan profesyonel bir pakettir. Endüstri lideri güvenlik teknolojilerinin katmanlarıyla tamamlanmış, yüksek algılama oranına sahip eksiksiz bir araç seti sunar.

Avast File Server Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0.1603
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2003 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here