Avast Email Server Security

0
640
Deneme Sürümü | 167.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

Avast Email Server Security, özellikle verileri korumak ve e-posta yoluyla aktarılan spam ve kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarları korumak için oluşturulmuş güçlü bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

E-Posta Yoluyla Kötü Amaçlı Yazılım Engelleme Programı

Avast Email Server Security, kurumsal verilerin gerçek zamanlı olarak korunmasını, sunucuları e-posta yoluyla iletilebilecek virüslere ve diğer tehditlere karşı korur. Esasen küçük ve orta ölçekli şirketlere hitap eden, küçük işletme sunucuları ve Exchange Server ile tam uyumluluk sunuyor.

Kullanıcı dostu bir arayüz içinde erişilebilir seçenekler

Diğer ürünler gibi ulaşılabilecek tüm seçenekleri görüntüleyen sezgisel bir arayüze sahiptir. Ana penceresi, istatistiklere ve tarama bölümüne tek tıklamayla erişim sağlarken, sistemin koruma durumu hakkında bilgi içerir.

Güçlü koruma sağlayan çoklu kalkan

Avast Email Server Security birden fazla tarama moduna sahiptir (bağlı çıkarılabilir cihazlar veya özeller için hızlı, tam) ve eksiksiz güvenliği sağlamak için birlikte çalışan çeşitli alanlarla birlikte gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gönderilen ve alınan e-posta mesajlarını, eşler arası uygulamalar veya anında mesajlaşma programları ile gönderilen verileri, ağ paketlerini, yürütülen komut dosyalarını ve tarama oturumu sırasında çevrimiçi tehditleri ve zararlı web sitelerini tespit edebilir. Buna ek olarak, şüpheli olayları tespit etmek için sistemi sürekli olarak denetler.

Sağlam antivirüs ve anti-spam motoruna güvenerek Avast Email Server Security, sunucunun etkinliğine müdahale etmeden taramaları arka planda çalıştırabilir. Potansiyel bir tehdit keşfedildiğinde sizi bir pop-up bildirim penceresi aracılığıyla uyarır ve sizi harekete geçirmenizi ister.

avast! Email Server Security, saldırı girişimlerini engellemeyi ve virüslerin, istenmeyen posta ve kötü amaçlı programların iş istasyonlarına erişmesini önlemeyi taahhüt eder. Bilgisayara virüs bulaştırmadan tehlikeli içeriği bulmak için ekleri ve posta mesajlarını tarayabilir.

Avast Email Server Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0.1603
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 2003 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here