Avast Browser Cleanup

0
619
Ücretsiz | 4.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Avast Browser Cleanup, sayfa yüklemelerini hızlandırmak ve genellikle tarayıcı performansını optimize etmek için IE, Firefox ve Chrome’dan istenmeyen ve tehlikeli araç çubuklarını ve eklentileri hızla kaldıran güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

İnternet Tarayıcısı Koruma Programı

Avast Browser Cleanup, daha düzgün bir çevrimiçi İnternet deneyimi sağlamak için web tarayıcısından gereksiz, istenmeyen ve hatta tehlikeli eklentileri ve araç çubuklarını kaldırmak için geliştirilmiş ulaşılabilir bir araçtır. Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome için destek sunar.

Kesin kurulum ve etkili arayüz

En düşük düzeyde kullanıcı müdahalesi gerektiren hızlı bir kurulum işleminden sonra, program ayarları ile birlikte IE, Firefox ve Chrome seçeneklerini tek tek araştırabileceğiniz, düz görünümlü bir pencere bölünerek birden fazla bölüme ayrılmış çekici bir arabirim karşılıyor olursunuz.

Araç çubuklarının güvenlik düzeyini belirleyin

Bu yardımcı program, yükleyebileceğiniz eklentilerin ve araç çubuklarının güvenlik düzeyini belirlemek için kendi derecelendirme sistemiyle birlikte gelir.

Sorunsuz bir şekilde üçüncü taraf araç çubuklarını kaldırın

Hedef bileşeni kaldırırken ilerleyen kaldırma seçeneğinin yanı sıra, Avast Tarayıcı Temizleme de temel olarak, herhangi bir bileşeni listeden güvenilir olarak gördüğünüz ve saklamaya karar veren bir yok sayma özelliğine sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, belirli bir arama sağlayıcısını ve ana sayfayı IE, Chrome veya Firefox’a geri yükleyebilir, uygulamanın iyi derecelendirilmiş eklentileri otomatik olarak hariç tutmasını isteyebilir, kötü bir kullanıcı derecelendirmesi olan araç çubukları için tarayıcıları düzenli olarak kontrol etmesini durdurabilirsiniz.

Değerlendirme ve sonuç

Araç, kilitlenmeden veya hata mesajı vermeden değerlendirmemiz boyunca sorunsuz çalıştı. CPU ve RAM kullanımı açısından sistem performansını düşürmedi.

Ancak program ek web tarayıcıları için destek sunmuyor. Yine de, Avast Browser Cleanup, IE, Chrome ve Firefox’dan istenmeyen araç çubuklarını ve eklentileri kaldırmanın basit ve etkili bir yolunu sunar ve herkes tarafından sorunsuz bir şekilde ele alınabilir.

Avast Browser Cleanup Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.1.2272.125
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here