AVANSI Antivirus

0
649
Ücretsiz | 1.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

AVANSI Antivirus programının amacı, bilgisayarınıza bulaşmış olan tehditleri bulmaktır, bununla birlikte günlük virüs veritabanı güncellemelerini kullanarak herhangi bir sistemden kötü amaçlı yazılım tespit etmek ve kaldırmak için tasarlanmış virüsten koruma yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

AVANSI Antivirus, bilgisayarınızdan bir virüs, Truva atı ve reklam yazılımını bulma ve kaldırma gücüne sahip olduğunu iddia eden bir güvenlik çözümüdür.

Virüsten koruma yazılımı pazarına nispeten yeni dahil olduğu için programda bazı hayal kırıklıkları var ancak bu durumu henüz yeni olmalarına bağlıyoruz. Yeni güncellemeleri ile gelişmesini umut ediyoruz.

AVANSI Antivirus şık ve kullanıcı dostu bir görünüme sahip olmasına rağmen, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumakta sıkıntıları olan ve sayısız tehdide karşı koruyamayacak kadar zayıf bir özellik seti kullanıyor.

AVANSI Antivirus, işlevselliği ve bilgisayarınızı aktif olarak izleyebilme yeteneğinden ötürü ortalama antivirüs ürünleriyle rekabet edemez.

Birden fazla tarama türü sunan diğer güvenlik ürünlerinin aksine, bu güvenlik progrmaı yalnızca bir tanesini sunar.

Özelleştirme için sunulan ayar dizisinin çok zayıf olması gerçeğinin yanı sıra rootkit dedektörü gibi yalnızca PRO (ücretli) sürümde kullanılabilen özellikler de vardır.

Uygulamaya dahil edilen, süreç yöneticisi, performans bilgisi programı ve ‘AVANSI Araçları’ adı altında toplanan Windows dahili yardımcı programlarına birkaç kısayol gibi birkaç tamamlayıcı araç bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tehditleri tespit etmek için geliştiricinin web sitesinden indirdiği yerel bir virüs veritabanı kullansa da, testlerimiz AVANSI Antivirus’un en popüler tehditleri bile tespit edemediğini gösteriyor.

Programın yeteneklerini değerlendirmek için bir EICAR dosyasının taranmasını içeren testimizi geçemedi. Virüs veritabanını güncelleyerek birkaç kez taramaya çalışsa da sıfır uyarı aldık.

Son olarak, ileride AVANSI Antivirus’un bu yetersiz ve zayıf girişimin üzerine çıkmasını umarak önemli gelişmelerini bekliyoruz.

AVANSI Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2015 5.00.0015
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here