Autorun Shortcut USB Virus Remover

0
905
Ücretsiz | 756 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Autorun Shortcut USB Virus Remover, USB cihazınıza bulaştırılmış olup olmadığını tespit edebilen, gizlenmiş dosyaları ortaya çıkaran ve Autorun.inf dosyasını silen bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Virüs Temizleme Programı

Otomatik çalıştırma virüsleri, sistem casusluk, veri hırsızlığı ve imha ile ilgili sonuçlarla, bilgisayar üzerindeki kötü amaçlı kod çalıştırmak için Windows’un otomatik çalıştırma işlevini kullanarak bilgisayarınıza bağlanan USB çıkarılabilir sürücülerden yürütülür.

Autorun Shortcut USB Virus Remover, bu tür eylemlerin gerçekleşmesini engellemenize ve sisteminizi korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kesin bir arayüz oluşturan bu uygulama, bir virüsün oluşturabileceği ‘autorun.inf’ dosyasını algılamak ve kaldırmak için bağlı taşınabilir sürücülerinizi tarayabilir, sürücüyü temizleyebilir ve gizli olan tüm dosyaları gösterebilir.

Arayüz, tüm seçenekleri tek bir pencerede içerir. Sürücü harfini girmenizi gerektiren, konsol tabanlı bir pencereyi açığa çıkaran, tarama prosedürünü başlatan ve ardından sürücü etiketi, seri numarası ve olmayan sürücülerin listesini içeren, ‘Dizin İçeriğini Göster’ seçeneğini işaretlemeye başlıyorsunuz.

Autorun.inf varsayılan olarak gizli bir dosyadır ve bu nedenle, temizleme işlemine başlamadan önce onu göstermek için uygulamanın özel işlevini kullanmanız önerilir. Tüm gizli dosyalarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde silip uygulamanın, virüslerin oluşturduğu dosyaları bulmaya ve kaldırmaya başlamasını isteyebilirsiniz. Bir düğmeye basarak, ‘autorun.inf’ dosyası hedef sürücülerden silinebilir ve böylesi bir virüsten uzak tutulabilir.

Autorun Shortcut USB Virus Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.5.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here