Autorun File Remover

0
649
Ücretsiz | 1.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Autorun File Remover, farklı türde tehditler taşıdığı için, sistem güvenliği içerebilecek AutoRun virüslerini bulup silmenize yardımcı olan yararlı bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Autorun Virüsü Silme Programı

Autorun File Remover, sisteminizde başlangıçta yeni bir aygıt veya yeni bir ortam keşfedildiğinde oluşturulan Autorun virüslerinin kaldırılmasına yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş basit ve kullanışlı bir yazılımdır.

Çıkarılabilir sürücülere, AutoRun ögeleriyle bilgisayarınıza kolayca sızabilen çeşitli tehdit türleri veya virüsler bulaşmış olabilir.

Bu nedenle, kötü amaçlı ögelerin bilgisayarınızdan silinmesini sağlamak için Otomatik Çalıştırılabilir Dosya Filtresi gibi özel araçları kullanmanız önerilir.

Program, temiz ve sezgisel bir düzenle tasarlanmış ve sadece birkaç yapılandırma seçeneği var.

Temel olarak, çıkarılabilir cihazları otomatik olarak taradığı ve bulduğu tehditleri birincil panelde görüntülediğinden, Autorun File Remover ile çalışmanın son derece kolay olduğu kanıtlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, yol, sürücü türü, tarih, EXE yolu ve tehdit analizi durumu gibi AutoRun dosyası hakkında da bilgi verir. Dahası, araç size seçilen maddeyi silmek ve mevcut bilgiyi tek bir tıklama ile yenileme imkanı verir.

Testlerimiz sırasında Autorun File Remover’ın çok hızlı bir şekilde bir görev gerçekleştirdiğini ve tüm süreç boyunca hata olmadığını fark ettik. Program çalışırken bilgisayarın genel performansı etkilenmez bu nedenle çok fazla işlemci ve bellek yemez.

Autorun File Remover, AutoRun virüslerini silmenize yardımcı olan kullanımı kolay bir uygulama olduğunu kanıtlıyor. Deneyim seviyesine bakılmaksızın, her tür kullanıcı tarafından kolayca yapılandırılabilir ve yüklenebilir.

Autorun File Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here