Auslogics Anti-Malware

0
565
Deneme Sürümü | 8.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.6

Özet

Auslogics Anti-Malware programı ile bilgisayarınızı iyice inceleyin ve tüm kötü niyetli veya şüpheli tehditleri tespit edin, ardından bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için bunları kaldırın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararlı Virüslere Karşı Etkili Koruma

Herhangi bir bilgisayar acemisi veya teknoloji meraklısı bir kullanıcı olsanız bile hala kötü niyetli yazılım tehditlerini uzak tutmak için özel bir yazılım çözümü kullanmanız gerekir.

Auslogics Anti-Malware, PC’nizdeki şüpheli öğeleri incelemek ve bunları kaldırmak istediğinizde açabileceğiniz uygulamalardan biridir. Program, basit ve kullanıcı dostu bir grafik kullanıcı arabirimi ile birlikte geliyor.

Tüm kontroller, yeni başlayanların bile bilgisayarlarının durumunu çok fazla güçsüzleştirmeden değerlendirmelerini kolaylaştırmak için düzenlenmiştir.

Auslogics Anti-Malware programını çalıştırdığınızda, otomatik olarak bir tarama başlatır ve sonuçlarını ana pencerede görüntüler.

Ayrıca, elinizin altında tuttuğunuz süreye bağlı olarak standart türlerden birini (hızlı, eksiksiz veya özel) seçerek yeni bir tarama başlatırsınız. Ve tüm bilgisayarınızı analiz eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha tecrübeli kullanıcılardan biriyseniz, tarama yapılırken incelenmesi gereken bilgisayarınızdaki alanları seçebilirsiniz. Daha doğrusu sistem belleğini, sistem kayıt defterini, İnternet çerezlerini, görev zamanlayıcıyı veya dosya sistemini analiz edebilirsiniz.

Ayrıca, Auslogics Anti-Malware programını ihtiyaçlarınıza göre günlük, haftalık veya aylık olarak PC’nizi tarayacak şekilde zamanlayabilirsiniz.

Sonuç olarak program, PC’lerinde kötü amaçlı yazılım ve reklam yazılımları tespit eden sorunsuz bir uygulama arayan herkese yararlı olabilir. İncelenen alanlar, gerekli becerilere sahip olanlar tarafından özelleştirilebilirken, taramalar kolaylıkla başlatılabilir.

Auslogics Anti-Malware Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.9.3.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here