Asterisk Key

0
753
Ücretsiz | 452 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Asterisk Key, tarayıcılarda veya diğer uygulamalarda yıldız işareti altında gizlenmiş olan şifreleri görmek istediğinizde kullanabileceğiniz, kullanıcı dostu bir yardımcı programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yıldız İşaretli Şifreleri Gösterme Programı

İnternet’te aktifseniz ve oluşturduğunuz her bir hesaba farklı bir şifre atamak istiyorsanız, zaman zaman kimlik bilgilerini unutabilir ve söz konusu hesaba erişmek için şifre anahtarını sıfırlamanız gerekebilir. Bu durumda alternatif olarak Asterisk Key’i deneyebilirsiniz.

Kurulum sırasında hiçbir sorunla karşılaşmazsınız ve program saniyeler içinde çalışmaya başlayacaktır. Bir sonraki adım, şifrenizin yıldız işareti altında gizlendiği web tarayıcısını açmaktır, yazılım analiz eder ve tespit edilen anahtarı görüntüler.

Bununla birlikte, şifrelerin herhangi bir tarayıcıdan alınabilmesi için, tarayıcıya hesabınıza giriş yaptığınızda kimlik bilgilerini kaydetmesine izin vermeniz gerektiği belirtilmelidir.

Ayrıca, iletişim kutularından şifreleri kurtarmak için Asterisk Key’e güvenebilirsiniz, böylece bir tarayıcıda depolamasa da geçiş anahtarınızı yine de alabilirsiniz. Başka bir deyişle, uygulama diğer uyumlu programlardan şifreleri de çıkarabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Asterisk Key’in diğer bir özelliği, çok dilli şifreleri desteklemesi, dolayısıyla ana dili İngilizce olmayan bir kişiyseniz bile, başka bir özel yazılım çözümü bulmaya gerek duymadan imzanızın bulunduğu imzayı tekrar almaya devam edebilmenizdir.

Üstelik Asterisk Key, daha eski bir PC’de bile çalışmak üzere optimize edildiğinden, düzgün çalışabilmesi için çok fazla bilgisayar kaynağını gerektirmez, yüksek miktarda RAM ve CPU harcamaz.

Şifreniz bir tarayıcıda veya başka bir programda yıldız işaretleriyle korunduğu sürece Asterisk Key’e bir deneyebilirsiniz.

Asterisk Key Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.0 Build 3538
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here