Ashampoo Anti-Virus

0
570
Deneme Sürümü | 240 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Ashampoo Anti-Virus, güvenilir ve kullanıcı dostu bir güvenlik çözümüdür, bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan uzak tutar ve en üst düzeyde performans göstermesini sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Ashampoo Anti-Virus programının amacı, bilgisayarınızı virüslerden, truva atlarından veya diğer kötü yazılım türlerinden koruyan ve uzak tutmanıza yardımcı olan gelişmiş ve kullanıcı dostu bir koruma çözümüdür.

Program, bilgisayarınıza müdahale olan uygulamalara karşı koruyan, sisteminize saldırmaya ve etkilerini kontrol altına almaya başladığı andan itibaren bir virüsü algılayan bir “Gerçek Zamanlı Koruma” işlevine sahiptir, böylece bilgisayarınıza veya kişisel bilgilerinizin güvenliğine hiçbir zarar gelmez.

Ashampoo Anti-Virus, “Tam Sistem Taraması”, “Hızlı Tarama”, “Çıkarılabilir Sürücüler” ve “Kullanıcı Tanımlı” olmak üzere dört ayrı tarama türüne sahiptir ve bu durum eldeki duruma en uygun olanı seçme imkanı tanır.

‘Tam Tarama’ ile, uygulama tüm sisteminizde dolaşır ve sabit diskinizin tüm içeriğini iyice kontrol eder, ancak ‘Hızlı Tarama’ yalnızca en önemli alanları ve klasörleri analiz eder. ‘Çıkarılabilir Sürücüler’ seçeneğini kullanarak, bilgisayarınıza bulaşmadığından emin olmak için USB bellekleri ve benzeri diğer cihazları tarayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

‘Kullanıcı Tanımlı’ tarama, doğrulamak istediğiniz klasörü veya dosyaları manuel olarak seçmenizi sağlar. Bu özellik, Windows bağlam menüsüne entegre olur; böylece bir öğeyi sağ tıklatıp ‘Ashampoo Anti-Virus ile Tarama’ seçeneğini seçebilirsiniz.

Bilgisayarınızı kötü niyetli saldırılara karşı korumanın yanı sıra, antivirüs de hassas belgeleri tamamen parçalamaya izin veren ‘File Wiper’ gibi birkaç ‘Araçlar’ içerir. ‘Internet Cleaner’, web tarayıcılarınızı analiz etmede ve tek bir düğmeye basarak silebilen tüm İnternet izlerini (çerezleri, geçmişi, erişilen sayfaları vb.) tespit etmenize yardımcı olabilir. Diğer bileşenler arasında ‘StartUp Tuner’, ‘LSP Görüntüleyici’ ve ‘Hosts Dosya Denetleyicisi’ bulunur.

Ashampoo Anti-Virus, keyloggers, rootkitler, virüsler, truva atları, casus yazılımlar ve reklam yazılımı, solucanlar ve sayısız diğer tehlike gibi dış tehditlere karşı kendinizi ve bilgisayarınızı korumanıza olanak tanıyan kapsamlı ve güvenilir bir güvenlik aracıdır.

Ashampoo Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2016 1.3.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here