ARTAV Antivirus

0
722
Ücretsiz | 1.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

ARTAV Antivirus, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım programlarından korumak için kullanacağınız basit bir antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

ARTAV Antivirus, bilgisayarınızı her türlü kötü amaçlı yazılımdan koruyabilen, yeni virüsleri önlemek için gerçek zamanlı koruma sağlayan güvenilir bir üründür.

Özellikle virüslere, Truva atlarına, solucanlara ve casus yazılımlara karşı savaşmak için tasarlanan uygulama, piyasadaki diğer antivirüs ürünleriyle karşılaştırılacak olursa, olağandışı görünüme kavuşuyor.

Üç adet tarama modu vardır, tam sistem, özel ve çıkarılabilir, en sonuncusu özellikle çıkarılabilir sürücüleri virüslere karşı kontrol etmek için gönderilir.

Tam bir sistem taraması beş dakikadan daha az sürer, bilgisayarı ciddi derecede yavaşlatır ve her seferinde yanıt vermez hale gelir.

Ek olarak, ARTAV Antivirus, Sistem Tepsisi simgesinde tek bir sağ tıklama ile etkinleştirilebilen veya devre dışı bırakılabilen gerçek zamanlı korumaya sahiptir. Ancak ilginç olan şey virüsten koruma tanımlayıcılarının güncellenme biçimidir.

Sadece bu süreç çok yavaş ama aynı zamanda güncellemeleri indirip yüklemek için ana uygulamadan çıkmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

ARTAV Antivirus, virüs algılama ve engelleme araçlarının yanı sıra üç ek araçla da gelir: Windows Görev Yöneticisi’nden daha az özellikli bir süreç yöneticisi, bir reklam / pop-up engelleyici ve bir sanal klavye.

Ayrıca, pakete hiçbir yardım dosyası eklenmediğinden kullanıcılar, bazı özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için İnternet’te arama yapmalıdır.

Sonuç olarak, ARTAV Antivirus’un güçlü bir antivirüs programından beklediğimizden hala uzak olduğu açıktır. Ve şüphesiz, önemli alanlarının çoğunda pek çok gelişmeye ihtiyaç duyuyor.

ARTAV Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here