Ares

0
867
Ücretsiz | 4.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Ares, müzik, video, fotoğraf ve diğer multimedya dosyalarını indirme, izleme, arkadaşlarınızla paylaşma ve sohbet etme gibi imkanlar sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Dosya İndirme, Paylaşma ve Sohbet Programı

Ares, İnternet üzerinden bilgi paylaşımını kolaylaştırmak için tasarlanmış basit bir programdır. Program sadece basit bir ilkeyi izleyerek aktarmaya izin verir bu da; kullanıcıların, kendi dosyalarını paylaştığı sürece dosyaları indirebilir olmasıdır. Neredeyse her türlü içerik kabul edilir.

Hızlı kurulum süreci, basit ve son derece kullanışlı olarak tasarlanmış arayüze erişimle son bulur. Araçların ilk göze çarpan işlevi, ses, video, resim, belge, yazılım veya başka tür dosyaları aramak için filtreleyebilen arama özelliğidir. Başlık, Yazar, Kategori, Tarih, Uzunluk veya Çözünürlük (multimedya içeriği için) gibi çeşitli ölçütleri girmenizi sağlayan Gelişmiş Arama bölümü de vardır.

Sonuçları görüntüleme ve yüklemeleri yönetme

Her aramaya ayrılan süre, belli bir zamanın geçmesine bağlı olduğu için sonuçlar belirli bir süre içerisinde sunulmaktadır. Sonuçlar birkaç saniye içinde gösterilmezse, yazılımın çalışmadığına (ilk akla gelen) inanmamazlık etmeyin. Sonuçta programın çevrimiçi veritabanı çok büyüktür.

Yüzlerce sonuç bulunca, Ares’in tepki süresi çok düşer, bu nedenle bir şey indirmeyi seçmeden önce aramayı durdurun. Bir dosyayı aktarım sayfasından kaldırmak, ancak sabit sürücüye koymak mümkün değildir. Bir indirmeyi iptal ederseniz, dosya tamamen silinir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ares tüm bunların yanı sıra dahili bir Kütüphane kullanma, ögeleri tamamen indirilmeden önce oynatma ve diğer kullanıcılarla sohbet etme imkanı sağlar.

Bu yardımcı program, kullanıcılara türüne bağlı olarak dosyalarını düzenleme imkanı sağlayan bir Kütüphane bölümü sunmaktadır bu da: Ses / Görüntü / Video / Belge / Yazılım bölümlerinden oluşur. Bu yaklaşımı kullanarak, kullanıcılar kolayca içeriği sıralayabilir ve daha rahat bir şekilde tarayabilir. İndirilenler Kitaplık’taki paylaşılan klasörde görülebilir.

Bahsetmeye değer diğer bir özellik, indirme tamamlanmazsa içeriği ön izlemenizi ve bir çalma listesi oluşturmayı ve İnternet radyosunu dinlemenizi sağlayan dahili medyasının olduğudur. Ayrıca Ares programının sohbet işleviyle dünyanın dört bir yanındaki insanlarla bağlantı kurabiliyorsunuz.

Ares Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.4.6.3072
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here