ArcaVir System Protection

0
685
Deneme Sürümü | 130 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

ArcaVir System Protection, bilgisayarınızı virüslerden ve zararlı yazılımlardan koruyan böylece bilgisayarın güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutan bir yazılımdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayar için Güvenlik ve Koruma Programı

ArcaVir System Protection programı, bilgisayarınız için İnternet üzerinde yeterli koruma sağlamak için geliştirilmiştir. Bunun sayesinde, herhangi bir bilgisayarın izinsiz girişini veya devralınmasını önleyebilirsiniz. Güvenle çevrimiçi bankacılık kullanabilir ve tehlikeli sitelerden kaçınabilir, önemli kişisel bilgilerinizi (antiphishing) kaydedebilirsiniz. Önemli olan paket iletişim cihazları, Wi-Fi ve Bluetooth ile iletilen verilerin korunmasını sağlar.

Program, en yeni yenilikleri ve gelişmiş buluşsal yöntemleri kullanarak antivirüs tarayıcı ve e-posta tarayıcı gibi temel antivirüs araçlarını içerir. Buluş yöntemleri sayesinde, bilgisayar sınıflandırılmamış kötü amaçlı kodlara karşı sürekli, proaktif koruma sağlar. ArcaVir System Protection, sistem yedekleme, sistem denetimi ve yama oluşturma imkanı veren sistem araçları ile donatılmıştır.

Kullanılabilir RAM hafızası 128 MB’dır. Kayıtdışı sürede sınırlamalar içerir. 31 günlük deneme süresi vardır.

ArcaVir System Protection Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2010 10.12.3203.9
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here