Anvi Web Firewall

0
522
Ücretsiz | 15.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

Anvi Web Firewall, Web sitenizi tehditlere karşı korumak için kullanılan basit bir programdır, özellikle truva atları, SQL virüsü veya CC Saldırısı gibi tehditlere karşı güvenliğinizi koruma altına alır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Web Site Koruma Programı

Anvi Web Firewall, web siteniz için antivirüs koruması sunabilen güvenilir bir programdır. Yazılım ayrıca sunucuları yerleşik protokolleri veya özel oluşturulan kuralları kullanarak SQL virüsü, CC Saldırısı veya Web Kabuğu Truva atları gibi tehditlerden koruyabilir. Yazılımın kullanımı kolaydır ve webshell’lerini zararlı yazılımlar için tarayabilir.

Tehditleri tespit etme ve kaldırma

Anvi Web Firewall, webshell korumasını sağlamak için tasarlanmış güvenilir bir araçtır. Yazılım aynı zamanda web sitesi yollarını tarayabilir ve üzerinde kötü amaçlı yazılım öğelerinin depolanıp depolanmadığını belirleyebilir. Kötü amaçlı yazılım bileşenleri bulunursa, yazılım bunları barındırma dosyası, tehlike ve tehlike açıklamasıyla birlikte bir listede görüntüleyebilir.

İşlem hızlıdır ve web sitenizde veya sunucunuzda bulunan tüm tehditlerin bir listesini görüntülemenize izin verir. Yanlış pozitif olması durumunda her dosyayı karantina alanına taşıyabilir veya beyaz listeye ekleyebilirsiniz. Bu eylem, yazılımın tekrar tehdit olarak algılamasını önleyebilir.

Özel kurallarla etkin koruma

Sponsorlu Bağlantılar

Anvi Web Güvenlik Duvarı tarafından önerilen Savunma mekanizması, SQL Enjeksiyonlarını veya CC Saldırılarını saptama, tedavi etme ve kaldırma için kurulan bir takım kuralları ima eder. Yazılım, yerleşik kuralların yanı sıra özel oluşturulan protokolleri uygulayabilir. Regex’i ve açıklamayı belirterek, kolayca bir kural tanımı ekleyebilirsiniz. Sekmenin en üstündeki etkinleştirme / devre dışı bırakma düğmesi, SQL Enjeksiyon savunması için tüm kuralları etkiliyor.

CC Attack (CC Saldırı) sayfası, uygun güvenlik düzeyini ayarlayarak ve Web saldırılarının miktarını bir saatlik, günlük veya aylık bazda gözlemleyerek CC modellerini özelleştirmenizi sağlar. Yazılım bir grafik oluşturabilir ve saldırı istatistiklerini görüntüleyebilir.

Güvenilir ve kullanımı kolay güvenlik aracı

Anvi Web Firewall, tarama ayrıntıları, savunma eylemleri ve web sitesi güncellemelerinin işaretlendiği bir etkinlik günlüğü tutabilir. Böylece, web sitenizde işletilen değişiklikleri izleyebilir ve onayınız olmadan yapılanları tespit edebilirsiniz. Yazılım, web sitenizi izleme, SQL Enjeksiyonları ve CC Saldırılarına karşı koruma sağlamada güvenilir bir araçtır.

Anvi Web Firewall Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.0.10
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 8 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here