Anvi Smart Defender

0
610
Deneme Sürümü | 37.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

Anvi Smart Defender, bilgisayarları korumak için malware, spyware ve hacker’ları engellemek için yapılan güvenlik yazılımı çözümü, gerçek zamanlı koruma ve isteğe bağlı taramalara sahip güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılım Kaldırma Programı

Anvi Smart Defender, kötü amaçlı dosyaları kaldırmak ve veri korumayı sağlamak için düzenli bir motor ve bulut desteğini kullanan, kullanımı kolay bir antivirüs uygulamasıdır. Ayrıca gelecekteki virüsleri önlemek için tasarlanmış gerçek zamanlı bir koruyucu özelliğine sahiptir.

Hızlı kurulum ve göz alıcı arayüz

Uygulama, kullanıcıların bileşenleri devre dışı bırakmasına izin vermediğinden kurulum prosedürü hızlı ve kolay bir iştir. Arayüze gelince, Anvi Smart Defender cazip ve sezgisel, büyük ve düz düğmeler sayesinde kullanımı basittir. Aracın, bilgisayarın mevcut güvenlik durumunu belirlemek için bir ilk tarama yapılması önerilir.

Üç tür tarama

Anvi Smart Defender, yalnızca önemli Windows alanlarını (sistem hizmetleri, hafıza, tarayıcı uzantıları, başlangıç ​​ögeleri, diğer kritik yerler) inceleyerek hızlı bir arama yapabilen, daha önce bahsedilenlere tam diski ekleyerek eksiksiz bir tarama yöntemi uygulayarak tanıdık tarama yöntemleri uygular alanlar oluşturabilir veya yalnızca kullanıcı tanımlı yerleri özel taramalar yoluyla doğrulayabilirsiniz.

Tarama tamamlandıktan sonra, virüs bulaşmış veya şüpheli dosyaları otomatik olarak kaldırmak ve daha sonra bilgisayarı hemen kapatmak veya kullanıcı eylemi için beklemek (silme, güvenme, hiçbir şey yapmayın) için ayarlanabilir.

Gerçek zamanlı ve anti-hacker koruması

Gerçek zamanlı koruma dosyaları, Windows kayıt defterini, başlangıç ​​ögelerini tarayıcılarla, İnternet’le ilgili gizlilik sorunlarıyla ve karşıdan yüklemeleriyle birlikte ele alır. Bu bileşenlerin her biri bir tıklama ile devre dışı bırakılabilir ve daha sonra yeniden etkinleştirilebilir.

Bu arada anti-hacker modülü, Windows Güvenlik Duvarı ile birlikte zayıf parolalar, uzaktan bağlantı ve yardım gibi yetkisiz erişime açık çeşitli savunmasız alanları izler. Bu bölümler mevcut ve gelecekteki taramalar dışında tutulabilir.

Karantina, beyaz liste yöneticisi ve diğer araçlar

Karantinaya gönderilen ögeler, dosyaları kaldırma veya geri yükleme kararı almadan önce dosya konumları ve gönderilme saatleri konusunda incelenebilir. Taramadan hariç tutulan nesneler beyaz listeden kaldırılabilirken, yenileri eklenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, kullanıcılar Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox söz konusu olduğunda kötü amaçlı yazılımlar tarafından tetiklenen çeşitli tarayıcı sorunlarını onarmak için tasarlanmış başka bir aracı (ücretsiz) indirebilirler.

Performans ve sonuç

Boşta kaldığında bile Anvi’nin yüksek miktarda RAM çalıştırdığını fark ettik. Tarama işlerini makul bir süre içinde gerçekleştirir ancak virüslü dosyaları silmek biraz zaman alır. En son yaptığımız testler aracın virüs tespit oranı ile ilgili olarak çok iyi sonuçlar verdiğini gösteriyor. Bunun ötesinde, arayüzü yanıltıcı seçenekler gösterir, çünkü çoğu sadece Anvi Smart Defender Pro’ya geçerek kilidi açılabilir.

Özetlemek gerekirse, Anvi Smart Defender, çekici, kullanımı kolay ve birçok türde kötü amaçlı yazılımı kaldırabilecek özelliktedir, ancak ücretsiz bir güvenlik programı için bile genel pakette diğer güvenlik çözümlerinde daha iyi performans sonuçları elde ettik.

Anvi Smart Defender Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.5
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here