Antivirus Remover

0
721
Ücretsiz | 852 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Antivirus Remover programını bilgisayarınıza indirerek çeşitli güvenlik çözümleri için virüs giderme araçlarını kaldırın, böylece hızlı ve güvenli bir şekilde bir antivirüsün sistem içinde bıraktığı izleri silebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı ve Antivirüs Programlarını Bilgisayardan Silme

Antivirus Remover, bilgisayarınızda kurulu olan virüsten koruma yazılımını kaldırmanıza ve herhangi bir izi sistem kayıt defterinden veya geçici dosyalardan temizlemenizi sağlayan, kullanımı kolay bir uygulamadır. Antivirus Remover, güvenilir bir güvenlik aracıdır ve eski antivirüs programınızın yenisiyle çakışmadığından emin olmanızı sağlar.

Antivirus Remover, çok sayıda antivirüs yazılımı için uygun kaldırıcıları hızlı bir şekilde indirmenize izin veren bir destek uygulamasıdır. Program, desteklenen tüm antivirüs yazılımlarını ve kaldırılmaları için gerekli dosyaları barındıran doğrudan bağlantıları listeler.

Bilgisayarınıza bir program yüklediğinizde, yükleyici dosyası veya yazılımı kısayollar, geçici dosyalar, raporlar veya diğer bitişik belgeler oluşturabilir ve bunları farklı konumlara kaydedebilir. Bu dosyaların birçoğunun, özellikle bilgisayarın kayıt defterine kaydedilmesi durumunda, ulaşılması zor. Bununla birlikte, virüsten koruma dosyasını güvenle kaldırmak için, tüm bu dosyaları bulmanız ve silmeniz gerekir.

Birden fazla antivirüs yazılımı için bireysel kaldırma araçları

Sponsorlu Bağlantılar

Antivirus Remover tarafından desteklenen her virüsten koruma yazılımı, belirli bir kaldırıcı dosyası gerektirir; bu nedenle, yazılım, her bir program için afferent ayrı indirme bağlantıları sunar. İstediğiniz bağlantıya tıklamanız yeterlidir ve Antivirus Remover indirip bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Seçili virüsten koruma yazılımlarının hangi sürümlerinin kaldırılabileceğini bildiren bir iletişim kutusu görüntülenir. Tek bir kaldırıcı, örneğin, bir antivirüs yazılımının standart, profesyonel, artı, ev, sunucusu veya ücretsiz sürümlerini kaldırabilir.

Bilgisayarınızın korunması için güvenlik aracı

Antivirus Remover normal modda çalışabilir, ancak uygun kaldırma işlemini sağlamak için ağ ile güvenli modda çalıştırmanız önerilir. Bu, bilgisayarı yeniden başlatmanızı ve ağ ile birlikte güvenli modda başlatmanızı gerektirir. Böylece, Antivirus Remover, bilgisayarınızı korumak ve yeni, farklı bir antivirüs yüklerken çakışmayı önlemek için, desteklenen güvenlik yazılımlarından herhangi birinin tamamen kaldırılmasını sağlayabilir.

Antivirus Remover Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.35
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here