Antirun

0
604
Deneme Sürümü | 460 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Antirun, bilgisayarı ve harici aygıtları USB sürücülerden kaynaklanan virüs bulaşmalarından korumak için sezgisel seçeneklerle kullanıcılara sunulmuş kullanımı kolay antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Taşınabilir Sürücüler için Antivirüs Programı

Antirun, PC’leri USB sürücülerden kaynaklanan zararlı virüs bulaşmasını önleyen kullanımı kolay bir programdır.

Kısa ve sorunsuz bir kurulum işleminden sonra, Antirun sistem sayfasında bir simge oluşturur ve her yeni çıkarılabilir bir USB bellek algılandığında ana uygulama penceresinde gözükür.

Sponsorlu Bağlantılar

Söz konusu cihazda bir otomatik çalıştırma dosyası mevcutsa sizi uyarır ve gerekirse bağışıklık kazandırır. Seçenekler açısından, sistem sayfası simgesinin bağlam menüsü üzerinden Ayarlar panelini açabilir ve uygulamayı, sistem başlatıldığında otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Uygulama çok düşük miktarda CPU ve RAM üzerinde çalıştığı için bilgisayarın performansına bir yük bindirmiyor. İşletim sisteminin kasılması, kilitlenmesi veya hata vermesi sçz konusu değildir, iyi bir yanıtlama süresi vardır ve program gayet iyi çalışır. Değerlendirmemiz boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

Sonuç olarak Antirun, virüs bulaşmış USB sürücülerinden sistemleri korumak için basit bir yöntem sunar ve deneyim seviyesine bakılmaksızın tüm kullanıcıları tatmin edebilir.

Antirun Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.7
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here