Anti…worm

0
790
Ücretsiz | 334 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Anti…worm, solucanlar, truva atları ve casus yazılımları tanımlayarak bilgisayarınızı bu ve bunun gibi bütün tehditlere karşı koruyan güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Anti…worm bilgisayarlarını virüs saldırılarından korumak isteyen Windows kullanıcıları için tasarlanmış kompakt bir uygulamadır.

Bu uygulama, trojan, arka kapı trojanları veya solucanlar olarak sınıflandırılan 700’den fazla tehdidi bulabilir ve yok edebilir. Bu tür tehditler etkilenen sisteme uzaktan erişim sağlar ve ek trojanları veya diğer kötü amaçlı yazılım formlarını yüklemek için kullanılır. Bu yazılım ile verileriniz yetkisiz kullanıcılar tarafından sizin bilginiz olmadan görüntülenme ve kopyalanma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Uygulama kullanımı çok kolaydır ve tek bir tıklama ile tam bir bilgisayar taraması yapmanıza izin verir. Tarama gerçekleştirmek ve algılanan tüm tehditleri kaldırmak için bilgisayar yöneticisi olarak oturum açmış olmalısınız. Ayrıca, program sabit diske yüklemek zorunda kalmadan çıkarılabilir bir diskten çalıştırılabilen basit bir yürütülebilir dosyadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, İnternet taramasının doğrudan bir sonucu olan geçici dosyaları kaldırarak ve enfekte olmanın yüksek riskini ortaya çıkararak göreve başlar. Uygulama virüs veya trojan saldırılarının sonucu olabilecek şüpheli anahtarlar için işletim sistemi kayıt defterini kontrol ederek taramaya devam eder. RAM bir sonraki hedef ve geçerli belleğe yüklenen tüm programlar taranacak.

Fark etmiş olduğunuz gibi, programın ilk önceliği, genellikle bir kötü amaçlı yazılım tehdidi için ilk seçenek olan yerlerdir. Bundan sonra, sabit diskinizde saklanan dosyaları doğrulamaya devam eder. Belirlenen her tehdit için, program virüslü dosyaları kaldırarak işlem yapacaktır. Bu uygulama sadece bazı tehdit türlerini kaldırabilir ve en iyi sonuçları elde etmek için bir antivirüs yazılımı da kullanmanızı öneririz.

Başkalarının verilerinize erişmesini önlemek için, parolalar veya e-posta adresleri Anti…worm kullanarak bilgisayarınızı periyodik olarak tarar.

Anti…worm Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.011.0157
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here