Anti-Trojan Shield

0
752
Deneme Sürümü | 6.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Anti-Trojan Shield, Truva atlarını ve zararlı yazılımları bilgisayarınızda tespit etmenize ve kaldırmanıza imkan veren oldukça etkili bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Truva Atı ve Zararlı Yazılım Temizleyici

Bilgisayarın kötü amaçlı yazılımlardan korunması, işletim sistemi kurulur kurulmaz en kısa sürede dikkat edilmesi gereken en önemli görevlerden biridir. Yeni bir bilgisayara ilk kez kurulan virüsten koruma yazılımı, bir güvenlik çözümü bulunmaması durumunda, bu sistem İnternet’e bağlandığı ilk anlardan bulaşma şansına sahiptir.

Bilgisayarınız bir şekilde kötü virüsleri yakaladıysa onları kaldırmanıza yardımcı olabilecek özel bir araca başvurmanız gerekmektedir. Anti-Trojan Shield, virüs bulaşmış dosyaları tarayarak temizleyebilen karmaşık bir araçtır.

Basit bir arayüze sahiptir ve yapılandırılacak yalnızca bir avuç ayarla bu yazılım hem deneyimli hem de daha az tecrübeli kullanıcılara hitap etmektedir. Truva atı veritabanı kullanan Trojan veritabanı oldukça etkileyici ve on binlerce girişi barındırıyor, böylece Anti-Trojan Shield’i kullanırken koruma kapsamı oldukça geniş olduğunu göreceksiniz.

Bilgisayarlarını iyice kontrol ettirmek isteyenler için, etkinleştirilmesi gereken birkaç seçenek var. Böylece, tüm dosyalar mevcut tüm algoritmalarla taranacak ve ayrıca ‘Arşiv taraması’ onay kutusunun işaretlenmesi için ‘Sezgisel Düzey’ ‘Max’ olarak ayarlanmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dahası, Anti-Trojan Shield, ‘Program kod analizi’ özelliği şeklinde başka bir düzenlemesi de vardır. Bunu etkinleştirdiğinizde, uygulama tarama hızının azalmasıyla daha sofistike kötü amaçlı kod parçalarını tespit edebilecektir.

Bu programın ana penceresindeki ‘Rapor’ sekmesi işlemin gerçek zamanlı ilerlemesini görüntüler ve virüslü dosyaların sayısını veya saniyede kaç öğe kontrol edildiğini görebilirsiniz. Anti-Trojan Shield, Kayıt Defteri Düzenleyicisi’ne, Sistem Bilgisi penceresine hızlı bir şekilde erişmeniz veya Netstat yardımcı programını çalıştırmanız gerekiyorsa, ‘Yardımcı Programlar’ menüsüne giderseniz bunu kolaylaştıracaktır.

Etkileyici malware veritabanı ile birlikte her şey düşünüldüğünde ve kullanım kolaylığı göz önüne alındığında, bu uygulama kesinlikle truva atlarının kontrol altına alınması ve temizlenmesi gereken en iyi seçeneklerden biri.

Anti-Trojan Shield Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.1.0.14
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here