Anti-Keylogger

0
710
Deneme Sürümü | 5.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Anti-Keylogger programını bilgisayarınıza indirerek karışık ayarlar veya imza güncellemeleri bakımı olmadan arka planda tuş vuruşlarını yakalama uygulamalarını otomatik olarak engelleyin.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Keylogger Temizleme Programı

Anti-keylogging çözümleri bulunmaması halinde, sistem, mali ile sınırlı olmayan önemli kayıplara neden olabilecek siber-cezai saldırılara karşı hassastır.

Anti-Keylogger, casusluk faaliyetlerini kullanıcıyı çok fazla uğraştırmadan engellemek için basit bir alternatif olarak oluşturulmuştur. Uygulama, çok fazla yapılandırmaya ihtiyaç duymayan basit seçeneklerle basit bir arayüzü karşınıza getiriyor.

Program, casusluk faaliyetleri için algılama rutini içerir ve bir imza veritabanına güvenmez. Geliştiriciye göre neredeyse tüm tuş vuruşlarını engelleyebilir ve içeriği panodan kapmaya karşı korur.

Ana uygulama penceresinde keylogging davranışına sahip ancak koruma aracı tarafından engellenmemesi gereken ögelerin bir listesini oluşturma imkanı vardır.

Yapılandırma seçenekleri

Anti-Keylogger’ı ayarlamak basit iştir; özellikle varsayılan yapılandırma çoğu kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verebilmektadir.

Sponsorlu Bağlantılar

İşletim sistemi başlatıldığında korumasını etkinleştirebilir ve kullanıcı hesabı yönetici ayrıcalığına sahip değilse korumanın devre dışı bırakılmasını engelleyebilirsiniz.

Pano koruması isteğe bağlı, ancak varsayılan yapılandırmanın açık olduğu durumda gerçekleşir. Ayarlar paneline girişi engellemek için geliştirici, uygulamayı bir parola ile güvenceye altına alma olanağına sahiptir.

Anti-Keylogger yapılandırıldıktan sonra, istisnaların zenginleştirilmesi dışında çok fazla dikkat gerektirmez. Arka planda çalışır ve işletim sistemi yüklenir yüklenmez çeşitli uygulamalara girilen metinleri yakalama girişimini engellemelidir.

Anti-Keylogger Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.3.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here