Anjav Antivirus

0
716
Ücretsiz | 6.5 MB i n d i r
Editörün İncelemesi
4.5

Özet

Sisteminizi çeşitli sibernetik tehditlere karşı koruyun, bu antivirüs uygulamasına güvenerek çeşitli faydalı araçlar sağlayabilirsiniz. Anjav Antivirus programı ile bilgisayarınız tehditlere karşı güvenli hale gelecektir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güvenlik ve Antivirüs Programı

Bilgisayarınızda, güvenlik veya genel iyilik hali gibi çeşitli ayrıntılara büyük önem vermenizi gerektirir. Eğer güvenlik çözümü arıyorsanız, size çeşitli yararlı özellikler sunarak işinizi kolaylaştırabildiği için Anjav Antivirus’a güvenebilirsiniz.

İşlem sırasında herhangi bir karmaşık yapılandırma adımlarını gerçekleştirmeniz gerekmediğinden, bu uygulama bilgisayarda zahmetsiz bir şekilde kurulabilir.

Arayüzü oldukça basittir, iyi düzenlenmiş birkaç araç içerir ve zorlukla erişmenize izin vermez. Gizli menüler, işlevler veya pencereler bu yardımcı programa dahil edilmemiştir, bu nedenle kullanıcılara PC işletim becerilerine bakılmaksızın genel olarak erişilebilirlik kazandırır.

Anjav Antivirus, duruma bağlı olarak güvenebileceğiniz üç tarama modülü sunar. Böylece taramanın en kapsamlı biçimi olan tam tarama, bir sistem taraması ve özel bir tarama gerçekleştirerek seçim yapabilirsiniz; burada uygulamanın hangi bileşene odaklanacağına karar verebilirsiniz.

Bu işlem sırasında, devam eden tarama hakkındaki bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Özel düğmeleri tıklatarak taramayı duraklatmak veya durdurmak da mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazılım, kötü amaçlı yazılım algılama ve kaldırma özelliklerinin yanı sıra, sisteminizi yönetmek istiyorsanız kullanışlı olabilecek bir dizi ek araç da sunar.

Sürücünüzü gereksinimlerinize göre kilitleyebilir veya kilidini kaldırabilir, Görev Yöneticisi veya Kayıt Defteri Düzenleyicisi gibi çok sayıda özelliği etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve ayrıca MsConfig veya Komut İstemi gibi belirli yerel araçlara erişebilirsiniz.

Bunu sarmalamak için Anjav Antivirus, ek işlevler de sağlarken kötü amaçlı yazılım bileşenlerini bilgisayarınızdan algılamanıza ve kaldırmanıza yardımcı olan hafif bir güvenlik çözümüdür. Kullanıcı dostu bir arayüz ve düzgün bir şekilde organize edilmiş işlevlerle birlikte gelir.

Anjav Antivirus Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 9.11
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here